Автор Тема: BacktTrack 4 r2  (Прочетена 1104 пъти)

Thugger

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
BacktTrack 4 r2
« -: Apr 29, 2012, 20:26 »
Инсталирах го всичко окей , обаче не ми засича wireless адаптера който е Broadcom 802.11n.Когато напиша iwconfig - no wireless extentions.Четох къде ли не и кво ли не и не успях да намеря решение на проблема.Казаха ми че тази карта няма да ми върши работа и трябва да си купя някаква USB карта като примерно TP-LINK TL-WN722N.Не мога да заредя нито air-dump нито каквото и да е.Дайте мнение как да постъпя и какво да правя, 3-ти ден се мъча да я заредя но не успявам.
Активен

neter

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3408
  • Distribution: Debian, SailfishOS, CentOS
  • Window Manager: LXDE, Lipstick
    • Профил
    • WWW
Re: BacktTrack 4 r2
« Отговор #1 -: Apr 29, 2012, 20:57 »
Драги Thugger,
За да бъдеш добре дошъл в този форум трябва първо да се запознаеш с неговите правила. Имайки предвид накъде клони текущия ти въпрос, обърни специално внимание на т.7 от тях!
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Джиду Кришнамурти

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5339
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: BacktTrack 4 r2
« Отговор #2 -: Apr 29, 2012, 21:03 »
/off

И отново най-любимата дистрибуция ....... на най-кадърните юзери. На истинските UNIX like system любители. ХАхаххахахахахххаааааааааааа
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6275
    • Профил
Re: BacktTrack 4 r2
« Отговор #3 -: Apr 30, 2012, 11:15 »
Защо 4 р2  при положение, че има 5 r2 ?! Иначе вече всички сме фенове на тази система  ;D
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.