Автор
Тема: За почитателите на OpenBOX (Прочетена 11614 пъти)
| Подобни теми | ||||||
| Заглавие | Започната от | Отговора | Прегледи | Последна публикация | ||
|
|
Gnome-power-manager и Openbox
Настройка на програми |
radoshow | 4 | 7810 |
от radoshow |
|
|
Проблем след инсталация на Openbox в Arch
Настройка на програми |
evgeny81 | 0 | 2481 |
от evgeny81 |
|
|
Openbox
Настройка на програми |
liubo1 | 12 | 5871 |
от liubo1 |
|
|
Теми за Openbox.
Настройка на програми |
cybercop | 12 | 6254 |
от go_fire |