Автор Тема: Малко помощ за Wine  (Прочетена 48297 пъти)

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4866
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Малко помощ за Wine
« Отговор #15 -: Apr 11, 2025, 10:47 »
Аааа, туториала задължително! То на някои такива игри, старите симулатори, въобще не те пускаше да почнеш нивата, ако не си минал трейнинга.
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Wine основни стъпки
Настройка на програми
mystical 8 9136 Последна публикация Jan 25, 2008, 12:24
от mystical
Wine
Настройка на програми
isto 1 4599 Последна публикация Dec 07, 2007, 15:20
от galabinux
Проблем с wine
Настройка на програми
kill_u 12 6553 Последна публикация Apr 25, 2008, 10:46
от winman
Wine мизерия
Настройка на програми
vyrgozunqk 1 4708 Последна публикация Apr 13, 2008, 00:50
от vyrgozunqk
Проблем с инсталацията на wine
Настройка на програми
fangas 3 5498 Последна публикация May 09, 2008, 17:17
от v_badev