Автор
Тема: проблемче с mandriva (Прочетена 7036 пъти)
| Подобни теми | ||||||
| Заглавие | Започната от | Отговора | Прегледи | Последна публикация | ||
|
|
Kak да сменя графичната среда на Mandriva?
Настройка на програми |
trombin | 4 | 8546 |
от ismailov |
|
|
Mandriva
Настройка на програми |
shalakov | 15 | 11012 |
от bulg |
|
|
Mandriva не зарежда модулите на ядрото (nvidia)
Настройка на програми |
Ivshti | 4 | 7586 |
от Ivshti |
|
|
Vlc във mandriva-dvd-звук?!
Настройка на програми |
ЗибелтБг | 0 | 5230 |
от ЗибелтБг |
|
|
Миграция mandriva - debian
Настройка на програми |
plandz | 47 | 22161 |
от plandz |