- Linux за българи: Форуми >
- Linux секция за начинаещи >
- Настройка на програми >
- Инсталация на mac menu bar
Автор
Тема: Инсталация на mac menu bar (Прочетена 7670 пъти)
| Подобни теми | ||||||
| Заглавие | Започната от | Отговора | Прегледи | Последна публикация | ||
|
|
Menu + no icons
Настройка на програми |
the_real_maniac | 0 | 3505 |
от the_real_maniac |
|
|
XFCE menu
Настройка на програми |
Lamer | 0 | 3902 |
от Lamer |
|
|
K-Menu
Настройка на програми |
Invincible | 2 | 6019 |
от Георги |
|
|
K-menu
Настройка на програми |
HarleyBG | 9 | 8128 |
от HarleyBG |
|
|
Липсващо KDE menu
Настройка на програми |
Георги | 2 | 5162 |
от Георги |