- Linux за българи: Форуми >
- Нетехнически теми >
- Предложения за български проект >
- TalkBG - да убием Skype :)
Автор
Тема: TalkBG - да убием Skype :) (Прочетена 72542 пъти)
| Подобни теми | ||||||
| Заглавие | Започната от | Отговора | Прегледи | Последна публикация | ||
|
|
Проблем с Skype
Настройка на програми |
Demon_A | 2 | 13854 |
от alabal |
|
|
Skype
Настройка на програми |
DeadAndDreaming | 7 | 15280 |
от BOT_ev |
|
|
Skype
Настройка на програми |
rinoceros | 1 | 8321 |
от BOT_ev |
|
|
Skype
Настройка на програми |
niko_lai | 5 | 10583 |
от |
|
|
skype
Настройка на програми |
knoppix | 2 | 8854 |
от knoppix |