« Отговор #14 -: Oct 30, 2010, 12:41 »
Cassius, тук във форума има страшно много теми за dual-boot системите (нарочно не отговарям с класиката "търси в нета или в Google"). Колегите са писали и обяснявали надълго и нашироко, кое, как, в каква последователност, къде може да се сгреши, какви са подмолните камъни и още много. Потърси в търсачката на форума и прочети внимателно намерените теми. Личи си, че си сериозен и не търсиш всичко наготово. Убеден съм, че ще се оправиш и ще си имаш работеща система. А после едно по едно, ще си настройваш Линукса и ще го ползваш пълноценно. И естествено при нужда, за всеки твой конкретен въпрос, тук ще ти отговорят много хора.
Пожелавам само успехи.