Автор Тема: Комунисти, фуражки и политика  (Прочетена 17485 пъти)

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Тема за кръчмарска политика. Аз съм в дълбок размисъл. ГЕРБ са комунистическо подобие на дясна партия, а БСП са дясно подобие на комунистическа партия и като цяло тоя път не знам за кого да гласувам наистина. Единият педераст, другият селска пръчка, издигнала се до бухалка. Накрая ще ми писне и ще си направя партия. Понеже имаше вече  Българска Интернет Партия (на другаря Божилков), мисля за Българска Тролска Партия.

П.П1: според вас колко струва една вафла?



П.П2: ако ви попадне такава вафла и се окаже че вътре няма никаква тиква, трябва ли да сигнализирате РИОКОЗ че сте попаднали на менте?


И въобще такива въпроси.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

radovid

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 27
  • Distribution: Debian, Bodhi
  • Window Manager: KDE, E17
    • Профил
Re: Комунисти, фуражки и политика
« Отговор #1 -: Oct 31, 2012, 22:24 »
Може пък и да не гласуваш за никого.  ;)
Активен

dev_urandom

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 114
  • Distribution: Slackware
    • Профил
Re: Комунисти, фуражки и политика
« Отговор #2 -: Oct 31, 2012, 22:28 »
Гласувай за кунева/пръмова :) Тя е хибрид :)
/small caps не е грешка/
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Комунисти, фуражки и политика
« Отговор #3 -: Oct 31, 2012, 22:33 »
Не искам, като я видя и първата асоциация, която правя е с пижама, не знам защо. Не ме кефи тая Пръмова. Костов не ме кефи откакто взе последното бурканче с аншоа пред мен в Метро преди няколко години. А останалите са някакви идиоти, със същият успех могат да сложат черната Златка вместо тях.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

izen

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 15
    • Профил
Re: Комунисти, фуражки и политика
« Отговор #4 -: Oct 31, 2012, 22:37 »
Не знам какви са ти подбудите за този пост, но на мен ми изглеждат нечистоплътни. Най-малко в този форум очаквах политически акции, уж под формата на някакви колебания, за кого и за какво. С това ни заливат отвсякъде, а сега и тук. Пфу >:(
Активен

dev_urandom

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 114
  • Distribution: Slackware
    • Профил
Re: Комунисти, фуражки и политика
« Отговор #5 -: Oct 31, 2012, 22:57 »
Не искам, като я видя и първата асоциация, която правя е с пижама, не знам защо. Не ме кефи тая Пръмова. Костов не ме кефи откакто взе последното бурканче с аншоа пред мен в Метро преди няколко години. А останалите са някакви идиоти, със същият успех могат да сложат черната Златка вместо тях.

Е, 100% си разбрал иронията :) Тая е хибрид му Х86/Х64 - демек пръмовица е Х48 архитектура :)
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Комунисти, фуражки и политика
« Отговор #6 -: Oct 31, 2012, 23:00 »
Това не е политическа акция, поне докато не си основа партията, за да мога най-накрая да гласувам за себе си и да спра да се нервирам за политика, в която не мисля да участвам така или иначе. В смисъл ще съм напълно удовлетворен от това че съм изпълнил гражданския си дълг, от друга страна няма да се нервирам ако гласувам за някой, пък той почне да прави глупости, за които определено не бих му гласувал доверие. Освен което мога да кандидатствам за общинско помещение за партиен клуб, което да отдавам под наем на някое кафене и да прибирам парите.

Ама на - мръсните гадове искат там няколко хиляди подписа за учреждяване на партия. Черна несправедливост според мен.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Комунисти, фуражки и политика
« Отговор #7 -: Oct 31, 2012, 23:02 »
Аааа хибрида си имаше име, x32 или нещо от сорта. long mode с 32-битови указатели или някаква подобна простотия. Ореваха народа с гениалната си идея и после нищо.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

edmon

  • Гост
Re: Комунисти, фуражки и политика
« Отговор #8 -: Oct 31, 2012, 23:06 »
Това не е политическа акция, поне докато не си основа партията, за да мога най-накрая да гласувам за себе си и да спра да се нервирам за политика, в която не мисля да участвам така или иначе. В смисъл ще съм напълно удовлетворен от това че съм изпълнил гражданския си дълг, от друга страна няма да се нервирам ако гласувам за някой, пък той почне да прави глупости, за които определено не бих му гласувал доверие. Освен което мога да кандидатствам за общинско помещение за партиен клуб, което да отдавам под наем на някое кафене и да прибирам парите.

Ама на - мръсните гадове искат там няколко хиляди подписа за учреждяване на партия. Черна несправедливост според мен.

Идеята да се организира някаква линукска партия не е никак лоша:))
Активен

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Re: Комунисти, фуражки и политика
« Отговор #9 -: Oct 31, 2012, 23:18 »
Много си се рабързал, gat3way, има още време до изборите.  :) Но пък ако ще правиш партия, не е рано.

gat3way президент!  :D Опа, исках да кажа премиер, нали сме парламентарна република.

ШЛЮЗ - Шайка на линуксаджиите, юзерите и зукербъргърите  :D
Активен

Без правила няма игра

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Комунисти, фуражки и политика
« Отговор #10 -: Oct 31, 2012, 23:24 »
Ей това е идея, ШЛЮЗ звучи добре, по-добре от БТП. Мен ми се въртяха някакви гръмки названия от сорта на онези ЛИДЕР, АТАКА, ЗВЕНО и т.н обаче те повечето са заети и са обвързани с разни психопати.

Наистина не мога да разбера защо да не трябва всеки да може да си регистрира партия. Да направят онзи праг от 5000 подписа за хората, които искат общински помещения за партийни клубове и да си решат въпроса. Пфууу!
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: Комунисти, фуражки и политика
« Отговор #11 -: Oct 31, 2012, 23:55 »
Това не е политическа акция, поне докато не си основа партията, за да мога най-накрая да гласувам за себе си и да спра да се нервирам за политика, в която не мисля да участвам така или иначе. В смисъл ще съм напълно удовлетворен от това че съм изпълнил гражданския си дълг, от друга страна няма да се нервирам ако гласувам за някой, пък той почне да прави глупости, за които определено не бих му гласувал доверие. Освен което мога да кандидатствам за общинско помещение за партиен клуб, което да отдавам под наем на някое кафене и да прибирам парите.

Ама на - мръсните гадове искат там няколко хиляди подписа за учреждяване на партия. Черна несправедливост според мен.

Не, че нема ко да се желае от ББ, но като се огледаш, просто по-добра алтернатива нЕма, а твоите политически възгледи не ми 'аресват и при избора между теб и бб, бих избрал него.
Не мисля, че е по-Ентелигентен от теб, ако за интелигентност се счита дълбоките познания по една или повече теми от живота, техниката и технологиите, но идеите и намеренията му ми 'аресват повече.
Пък и това, че в изминалия мандат свърши повече от предшествениците си е допълнителен стимул да му вЕрвам.
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Комунисти, фуражки и политика
« Отговор #12 -: Nov 01, 2012, 00:18 »
Естествено че има какво да се желае от него. Примерно главен мозък.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: Комунисти, фуражки и политика
« Отговор #13 -: Nov 01, 2012, 00:55 »
Естествено че има какво да се желае от него. Примерно главен мозък.

На нас българите проблема е, че все недоволстваме, дори и когато нямаме по-добра алтернатива! Не съм му клакьор, но пред алтернативите Костов, Царя, Станишев, Кунева, Болен Сидеров, Яне Янев и пр.........

Добавка:
Костов е добра алтернатива, но няма шанс!
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Комунисти, фуражки и политика
« Отговор #14 -: Nov 01, 2012, 01:16 »
Ти каква разлика виждаш? Всичките досега изкарват един мандат и ги изритват. Някакъв период от време преди да ги изритат, осъзнават накъде отиват нещата и парадоксално вместо да се вземат в ръце, започват да се държат тотално неадекватно. Бойко не прави никаква разлика. Сега примерно не въобще не вярвам да хване втори мандат и ще дойде някой друг пукал на негово място, дори понеже хората имат къса памет, примерно ще дойде Станишев. И съответно ГЕРБ ще е същата работа като царя след падането на НДСВ или Станишев след падането на БСП. В този ред на мисли, не виждам разлика. Всъщност единствената разлика, която виждам е че Бойко умее да обяснява като идиот на идиоти и че превръща тривиални неща като например откриването на градска тоалетна в национална новина. Само че дори това писва.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon