Автор Тема: Всичко за Xfce  (Прочетена 72716 пъти)

fotso

• Новаци
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Re: Всичко за Xfce
« Отговор #270 -: Sep 27, 2019, 18:15 »
Ами към панела може да се добави Application Launcher и в него си добавяш програми, дето не искаш да ги ровиш от менюто, за да ги стартираш, а да са ти на панела като бутони. И добавям например Годзилата, след това добавям терминал някакъв, но второто не се добавя като бутон ( иконка ) до браузъра, а присъства в нещо като меню, появяващо се, като цъкнеш на някаква стрелкичка до първото приложение, което е добавено.
Ако правилно те разбрах, трябва да добавя Appl Launcher за всяко приложение, което искам да стартирам директно от панела?
Активен

malin1

• Напреднали
  • Публикации: 148
  • Distribution: Debian
  • Window Manager: LXDE
    • Профил
« Отговор #271 -: Sep 27, 2019, 18:49 »
Или пък да проявиш въображение и да направиш просто това -

и после да го преместиш където искаш по панела, щото (естествено) се добавя в края на панела.
« Последна редакция: Sep 27, 2019, 19:24 от malin1 »
Активен

fredeo

• Участници
  • Публикации: 5
    • Профил
« Отговор #272 -: Feb 27, 2020, 12:10 »
Ами към панела може да се добави Application Launcher и в него си добавяш програми, дето не искаш да ги ровиш от
менюто
, за да ги стартираш, а да са ти на панела като бутони. И добавям например Годзилата, след това добавям терминал някакъв, но второто не се добавя като бутон ( иконка ) до браузъра, а присъства в нещо като меню, появяващо се, като цъкнеш на някаква стрелкичка до първото приложение, което е добавено.
Ако правилно те разбрах, трябва да добавя Appl Launcher за всяко приложение, което искам да стартирам директно от панела?
Активен

fredeo

• Участници
  • Публикации: 5
    • Профил
« Отговор #273 -: Feb 28, 2020, 16:49 »
Имаш предвид, защо, когато добавяш нова програма в съществуващ стартер в Панела, тя не се разполага хоризонтално, а се появява меню за избор ли ?
Ако правилно съм те разбрал, това се прави за спестяване на място и мисля, че го има и в Windows. Комбинират се няколко приложения, но стартерът е само един. За да се виждат като в горният ми панел, трябва да направиш отделни стартери за всяко приложение.
Активен