Автор Тема: Уеб мейл клиент, но с клиент към WebDAV директория!!!!? Има ли такова нещо?  (Прочетена 3260 пъти)

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Рових и търсих и има доста с интеграция на гугъл драйв и дропбокс, но не и на уебдав!
Прикачил съм самба споделени папки в оунклоуда и излизат в уебдав директориятар която може да се мапне като устройство на уиндоус компютър и през нея да се достигне до самба споделените ресурси. Трябва ми сега, по същия начин тази уебдав директория да се прикача към мейл клиента и да може от нея да се вземат файлове, които да се прикачат към писмото, а също и от писмото да се свалят там, а не на компютъра от който е логнат юзера.
Все си мисля, че не може да няма такова животно! Не може само на мен да ми е дошло на акъл за някаква супер дупер мега яка идея и никой не е имал подобна потребност!
Активен

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
От всички клиенти които съм разглеждал, най-много ме кефи RainLoop Webmail ! Има си версия за Оунклоуд и работи чудесно. Поддържа много пощенски кутии, папките за писмата могат да са много под нива, връзка с гугъл драйв и дропбокс, но уебдава ми липсва :( !
Активен

daniel_vulchev

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 177
  • Distribution: NetBSD, Slackware, Debian
  • Window Manager: Console/Gnome
    • Профил
    • WWW
Някаква такава дивотия ли имаш предвид http://davmail.sourceforge.net/
Активен

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Тва май е някаква джава дивотия! Требе да е уеб като сички други уеб мейл клиенти и да се отваря от таблет. RainLoop-а имат и демо. Инсталира се на уеб сървър като всички други. Требе ми, да му прикача уеб директорията на клоуда и от таблета като си влезе в мейла, да може изпратен файл по мейла да го свали директно на клоуда, а не в таблета или компютъра и после да се качва на клоуда, а също и от там да може да взема файлове и да ги прикача към писма за изпращане.
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Малко помощ от Mac OS X потребителите (тест на webdav server)
Идеи и мнения
danaildr 1 1456 Последна публикация Jan 07, 2012, 15:29
от danaildr
Apache Debian webdav на вин 7? Не се добава като нет.диск.
Настройка на програми
garnet 0 944 Последна публикация Sep 22, 2014, 01:22
от garnet