Автор Тема: Съществува ли наистина Тайно световно правителство?  (Прочетена 39607 пъти)

lunarvalley

• Участник
  • Публикации: 1396
  • Distribution: Slackware
  • Window Manager: Xfce
    • Профил
Цитат
Въпроси ?

да. Напълно бепричинно ли е било това? Или си бил там да им светиш?

между другото, да си ме видял някъде да употребявам изрази като 'рубладжии'? В случай, че не ти е ясно, не съм некъф изперкал русофоб дето скача срещу всичко руско.
Активен

а съвсем друго е Next Next Finish.

lunarvalley

• Участник
    • Профил
улеснение искаш ли?

They were suspected of administering corporal punishment, and in Norway, that's completely illegal.
Ruth says they did spank the children. But she adds: "Not every time when they do something bad, more occasionally."

Аз също не съм бил там да им светя. Не знам до какво е довело разследването и кой е прав и кой колко е крив в случая. Но да изкарваш, че властите в страната отнемат децата на хетеро-двойки, за да ги дадат на гей-двойки, е извинявай...
Активен

spec1a

• Участник
  • Публикации: 1039
    • Профил
Цитат
Въпроси ?

да. Напълно бепричинно ли е било това? Или си бил там да им светиш?

между другото, да си ме видял някъде да употребявам изрази като 'рубладжии'? В случай, че не ти е ясно, не съм некъф изперкал русофоб дето скача срещу всичко руско.

Твърдеше,че руски медии разпространявали 'новини' за насилствено
вземане на деца от родителите им.
   Показах,че има сериозни западни  издания, които твърдят същото.
   Та,май ще се окаже истина ...

Между другото има заведени дела от родители,чиито деца са отнети,срещу
уродите от "Barnevernet" ...
Активен

lunarvalley

• Участник
    • Профил
Твърдях, че слуховете за безпричинно отнемане тръгнаха от руски медии, и че нашите охотно препечатват. Истина е, че на проблемни родители се отнемат децата. Според теб, как трябва да е? Някой ако си пребива детето или извършва сексуално насилие върху него, какво, трябва да го оставят без да го пипат ли? Щото детето е негово? Тия деца 'отнети' от родителите им, и настанени в домове идват от изключително проблемни семейства.
Активен

4096bits

• Участник
  • Публикации: 3178
    • Профил
Пребиване на дете ли е имало или само два шамара. Ако децата знаят, че са недосегаеми, ще станат малки чудовища. В Испания да шибнеш шамар на дете? Веднага си телепорнтиран в затвора. Резултатът? Дете му е отказана прищявка и то сяда на една пешеходна пътека  и започва да реве, да се търкаля по нея и да се тръшка. При опит на майка му да го махне от там, започва да крещи, че го пребиват. Бъдете честити! Имате си закон за защита на децата.  ;D
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

lunarvalley

• Участник
    • Профил
Активен

lunarvalley

• Участник
    • Профил
Цитат
Пребиване на дете ли е имало или само два шамара.
изчакай малко, те търсят линкове в момента [_]3
Активен

remotexx

• Участник
  • Публикации: 790
    • Профил
Аре ве. Докога ше чекаме линковия материал /и снимковия/ за гей дружинките...  ъ-ъ-ъ така де двойките. Въобще ако една част от изречението е грешна, то като цяло вярно ли е или грешно. А сега дайте им и снимки на документите ..и на едните , че са нормални и на другите че са гейове. Искам да видя официални документи, свидетелство за граждански брак... ААА ма ха, като ще я караме по сталински, само срещу подпис и печат
и ако не са женени каква гей двойка са, пък и нали ги дават само на семейства

Ама той и Сталин така не верва на статистиката, не вярва и накрая тя победи  >:D
Активен