Linux-BG
Начало
Помощ
Търси
Календар
Вход
Регистрирай
Добре дошъл/дошла,
Гост
. Моля,
въведи своето потребителско име
или
се регистрирай
.
Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Linux за българи: Форуми
>
Хумор, сатира и забава
>
Живота, вселената и някакви други глупости
>
Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
Страници:
1
...
154
155
[
156
]
Надолу
« назад
напред »
Изпечатай
Автор
Тема: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас? (Прочетена 330894 пъти)
Acho
Напреднали
Публикации: 9329
Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
Window Manager: console only
Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
«
Отговор #2325 -:
Днес
в 08:57 »
Сега ще ги обучават тия специалисти, ами после ще ги уволняваъ ли:
https://www.vesti.bg/lyubopitno/syzdadoha-pyrvata-bylgarska-programa-za-obuchenie-na-sluzhiteli-s-izkustven-intelekt-6262883
Активен
Без подпис - най-хубу. Че тука разни цървули мрънкат като дървени философи.
Страници:
1
...
154
155
[
156
]
Нагоре
Изпечатай
« назад
напред »