Автор Тема: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?  (Прочетена 331777 пъти)

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 9330
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
« Отговор #2325 -: Jun 22, 2026, 08:57 »
Сега ще ги обучават тия специалисти, ами после ще ги уволняваъ ли:

https://www.vesti.bg/lyubopitno/syzdadoha-pyrvata-bylgarska-programa-za-obuchenie-na-sluzhiteli-s-izkustven-intelekt-6262883
Активен

Без подпис - най-хубу. Че тука разни цървули мрънкат като дървени философи.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6891
    • Профил
Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
« Отговор #2326 -: Jun 22, 2026, 12:34 »
   Това ще е пародия, знам ги тия програми.
Ще се усвояват едни кинти ...
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5706
    • Профил
Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
« Отговор #2327 -: Днес в 04:13 »
Гогата (беш)е прав - след програмистите дойде ред и на счетитата да намажат  [_]3
Активен