Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14   Надолу

Автор Тема: За съдбата на Кремъл  (Прочетена 14477 пъти)

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3210
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #135 -: Apr 16, 2023, 21:18 »
Руското яйце хванало паяжина, пък украинската ръка направо се разпада под безименния и кутрето, показалеца вече липсва..  ;D
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8825
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #136 -: Apr 16, 2023, 21:47 »
Малко съм зает, но следя форума. Не е нужно да е връзка. Ако държиш да го видя и аз, може да сложиш alt. Пример:

Украйна мечтае да чука Русия

Щракалка за голям размер.
« Последна редакция: Apr 16, 2023, 21:55 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8825
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #137 -: Apr 16, 2023, 21:58 »

и
само за Гого

Опа и ти си сложил img, но ТБ нещо се лигави. Може от някоя добавка да е (For your eyes only или нещо подобно).
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3210
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #138 -: Apr 16, 2023, 23:13 »
И.М. е велик, въпреки разпадащата се украинска ръка. В паралелната вселена над определена възраст и при определени условия (розова фланелка и залепнало в 90-те реле) всичко е възможно.
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8825
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #139 -: Apr 18, 2023, 23:36 »
Днес руската Дума прие един от възможно най-мракобесните закони¹, които са възможни, а никой не коментира.

В същото време Украйна ги мачка по целия фронт от харковска област на север чак до херсонска на юг. Навсякъде ги думкат и едвам отдържат да не се огънат. Но е въпрос на време да пробият.






===
^1/ За отнемане на гражданството, сиреч лишаване от права, превръщане в роб, само за изразено мнение.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3299
    • Профил
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #140 -: Apr 20, 2023, 17:09 »
А първи май наближава... Така е то, едните ги изненадаха по празниците баш по Великден, сега другите пък ще ги карат да 'работят' баш на празника им на първи май - да живей живей труда  :D

https://vtorifront.bg/article/taynite-dokumenti-na-pentagona-za-ukrayna-i-vladimir-putin

https://vtorifront.bg/article/kiev-tvrdi-che-dvoynik-na-putin-a-ne-lidert-na-kreml-e-posetil-zonata-na-konflikta-v-ukrayna

П.П. Макар че те тая информация и обикновените войници я знаят. По думите на обикновен редник - окупатор: Тук сме като (в) харем - знаем, че ще ни ...таковат, но не знаем кога.
« Последна редакция: Apr 20, 2023, 17:32 от remotexx »
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3210
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #141 -: Apr 20, 2023, 17:41 »
100% е бил поне тройник, минимум. Путин умря от рак  още миналата година  :D
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8825
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #142 -: Apr 20, 2023, 17:49 »
Фашификата вече го коментирах. Като американофил се надявам да е такъв, а не истинкса информация, защото тогава е чист позор.

https://vtorifront.bg/article/kiev-tvrdi-che-dvoynik-na-putin-a-ne-lidert-na-kreml-e-posetil-zonata-na-konflikta-v-ukrayna

Да го кажем така — Путяка толкова е посетил ДНР, колкото Зеления комедиант е посетил с. Бахмут.

И не приемам формулировката окупатор. Не може да окупираш територия, която си е твоя. По тази логика ние сме окупирали Македония през 1943-та. Ако онова е окупация, то и това е. Трябва винаги да се мери с един аршин.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3210
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #143 -: Apr 20, 2023, 18:54 »
Днес руската Дума прие един от възможно най-мракобесните закони¹, които са възможни, а никой не коментира.

...

===
^1/ За отнемане на гражданството, сиреч лишаване от права, превръщане в роб, само за изразено мнение.


Сега го видях.

И други закони приемат:

"Депутаты Госдумы приняли законопроект рабочей группы по специальной военной операции о полном списании кредитов тех участников СВО, которые погибли или получили тяжелую инвалидность.Теперь такое право будет предоставляться не только участникам спецоперации, но и их детям, усыновителям или родителям. Это будет возможно, если они являются созаемщиками по кредиту. .."

Ама по-добре да не попадаш в полето на такива закони.
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3299
    • Профил
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #144 -: Apr 20, 2023, 20:00 »
Никсън а кой ще извди кинтите да им палти масрафите не се ли споменава в тия закони
Гого, земята ще стяне тяхна ако и едва след като я превземат и присъединят официално с договор, иначе са си окупатори (поне докато не приключи войната)
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3210
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #145 -: Apr 20, 2023, 20:08 »
Ремотекс, идея нямам, може би трябва да черпят с пълни шепи от украинския опит- там предпочитат загиналите да ги пишат безследно изчезнали, двоен ефект- хем нямат много загинали на хартия, хем не плащат на родата обезщетения.
Земята я присъединиха с референдум. Хората там не щат украинските нацисти да ги трепят.
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6304
    • Профил
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #146 -: Apr 20, 2023, 21:58 »
Те не щат, ма онез още хвърлят по тях снаряди и ракети.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3299
    • Профил
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #147 -: Apr 20, 2023, 22:38 »
Те и другите фърлят по тях снаряди и ракети
Никсън а валиден ли е референдум под дулата на автоматите и/ли по време на окупация и ако случйно се "излъжеш" да кажеш че е валиден, то тогава това е прецедент и значи и друия има право да дойде с автоматите и да им обясни и другата гледна точка ако пак не разберат да си направи  и контрареферендум и ..те така  ;D


П.П. Тя тая история е стара колкото света - нека изчакаме да видим как ще се развият нещата... аз.. така както гледам... съдейки по текущата скорост на развитие.. на тия май ще трябва бя да им се обяснява  :P

Кралският син се влюбил в млада, хубава циганка и я поискал за съпруга.
Кралят уважил желанието на престолонаследника и изпратил важна делегация с богати дарове да поискат момата.
Баща ѝ обаче се запънал и не я дал.

Изпратили втора делегация с още по-пищни дарове, но отново нямали успех.
Тогава се намесил един гавазин и помолил краля да му разреши той да поиска момата.
Макар и с неохота владетелят се съгласил.

Отишъл гавазинът в селото, открил кой е циганинът, дето не дава дъщеря си за царска снаха и го подпукал.
Хвърлил му много здрав бой, почти до припадък.
Накрая го попитал:
- Ти даваш ли дъщеря си за снаха на краля?
- Давам бе бате, как да не давам.
- Защо тогава не си се съгласил да я дадеш на предните две делегации?
- Защото бате те идват, но не обясняват. Ти дойде, обясни, аз разбрах и веднага давам...
« Последна редакция: Apr 20, 2023, 22:46 от remotexx »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8825
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #148 -: Apr 20, 2023, 23:03 »
Аз много харесвам украинците. Те са смели, безрезервни и честни^1

Антите са едни от най-верните ни съюзници (направо най-верния) в хунския ни съюз. Ние собственоръчно създаваме Киевското княжество и му даваме религия. И нищо, че малко след това ни продават на ромейте и ни удрят в гръб, та се налага да назначим за цар пълния идиот Самуил, който е чудно, как не е забравил да диша от що е тъп. Не е ясно, как е съществувал подобен кретен. А макетата баш него щат. Да го вземат и ще ги почерпя с блага ракия.

Ако ме питат, кой искаш да ти е президент — склерозиралия дядка или пълния мъжкар с двореца дето клати гимнастички, винаги ще пратя петстотин проклятия за Путин и ще целувам ръка да може Байдън да ми е президент. На сън да ме бутнат, ще извикам — Мамка им на кремълските мастии!

=*=

Но това нищо не значи. Когато беше първия референдум, нямаше кьорав, руски войник. Руснаците са вече година и два месеца в ДНР и няма точно нито един избягал в Украйна. Що така? И как така до ден днешен почти всекидневно обстрелват град Донецк, в които няма никакви воиски, но за сметка на това, почти няма обстрел да не убият деца.

Харесвам украинците, много ги харесвам, ненавиждам всеки жив, мъртъв и бъдещ руски политик, но украинците в случая просто нямат никакво право. Те са убиици на деца, най-лошото нещо, което е възможно.

Съжалявам ги, безкрайно жалея за всеки един убит или ранен украинец, проклинам сатрапи като Путин, Шойгу и Пригожин, които всеки ден ги избиват като плъхове, но точно за всичко са виновни и го заслужават, даже им е малко, обективно погледнато. На мястото на Путин, лично аз бих наредил, всичко на запад от р. Днепър да беше остъклено по терминилогията на Спец.







===
¹/ Имам предвид обикновените хора. Политиците са п*тки навсякъде.
« Последна редакция: Apr 20, 2023, 23:07 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: За съдбата на Кремъл
« Отговор #149 -: Apr 20, 2023, 23:04 »
Те и 2014 референдума като изтекоха резултатите от кремъл и е нямало даже 30%. Кремълци лъжат като дърти циганки.
30% са искали към русия, от общо 14% избирателна активност.
С такъв референдум и Варна ще стане съветска (сигурно и активността ще е по-голяма).

А за ядреното оръжие - не знам защо си мислите, че само Путин го има и може да остъклява. И защо си мислите, че Москва е далече от всичко (то и джуджето така си мисли). А и не забравяйте, че москва само са тествали такива оръжия на полигони. Да не говорим, че има още 7 ядрени държави, както и сигурно още няколко които не си признават.
« Последна редакция: Apr 20, 2023, 23:11 от jet »
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14   Нагоре
« назад напред »