Автор Тема: Спецоперация и мир  (Прочетена 7135 пъти)

spec1a

• Напреднали
  • Публикации: 2762
    • Профил
Re: Спецоперация и мир
« Отговор #375 -: Aug 02, 2022, 10:56 »
   Нямам нищо против украинките.

Просто рускините имат по-хубави дупета.
Активен

Acho

• Напреднали
  • Публикации: 4217
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
« Отговор #376 -: Aug 02, 2022, 11:11 »
Ох котьоооооо..............
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - SeaGate, 160 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

spec1a

• Напреднали
    • Профил
« Отговор #377 -: Aug 02, 2022, 12:13 »
   Така,така ...  ;D
Активен

Nik123

• Напреднали
  • Публикации: 1731
  • Distribution: Mageia
    • Профил
« Отговор #378 -: Aug 02, 2022, 18:04 »
А защо трябва да емигрираме?
Активен

"-Аз съм орех и приличам на мозък!" "-Аз съм карфиол и приличам на дърво!" "-А аз съм гъба и мразя тази игра.. "

Nik123

• Напреднали
  • Публикации: 1731
  • Distribution: Mageia
    • Профил
« Отговор #379 -: Aug 05, 2022, 21:46 »
Даже и "Амнести интернешънъл" почнаха, макар и  с половин уста и уговорки, да признават истината, че украинските военни се крият зад цивилните:
https://www.amnesty.org/en/latest/news/2022/08/ukraine-ukrainian-fighting-tactics-endanger-civilians/
А да видим какво ще излезе от "клането в Буча" и обстрелването на затвора, в който държаха разприказвалите се азовци.

А защо Зеленски баш сега реши да прави задължителна евакуация на населението от Донбас, което е под украински контрол?
« Последна редакция: Aug 05, 2022, 21:53 от Nik123 »
Активен

"-Аз съм орех и приличам на мозък!" "-Аз съм карфиол и приличам на дърво!" "-А аз съм гъба и мразя тази игра.. "

spec1a

• Напреднали
    • Профил
« Отговор #380 -: Aug 06, 2022, 07:35 »
   Между другото,голяма част от държавите от Г-20 са проявили здрав
разум и не са наложили санкции на Русия.
   Очевидно техните управляващи са много над нивото на урсулите,
макроните и тем подобните еврогейски мастии ...
Активен

4096bits

• Напреднали
  • Публикации: 5061
    • Профил
« Отговор #381 -: Aug 06, 2022, 08:02 »
Задължителна евакуация, в която те качват на автобуси или камиони и си вече в ръцете им. Закарават те някъде, където ти казват, че си в безопасност, хранят те и ти дават вода, а в през една стена са самите те

После, що руснаците не могат да се справят с много способните украински войни... Щото, ако ги нападнат както си трябва ще настане клане. Обясни го това на идиотите на запад, които подкрепят правителствата си.

Това с цивилните впрочем е терористичен похват, а всички знаем, кой създаде терористите. Нищо чудно американците да са инструктирали зеленски и отрядите му ( нарочно не ги наричам войска, защото не са войници. Войниците мат дисциплина и достойнство, приличие ) за всяка една подробност.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.