Автор Тема: (безнадеждната) Руско-украинска война от 2022-2025 год.  (Прочетена 150695 пъти)

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4059
    • Профил
   Especially for: реактивно-дистанционните:





         Слава кокаине !






Вижте какви са американските протежета !
Активен

malin1

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 626
  • Distribution: Debian
  • Window Manager: Openbox
    • Профил
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8870
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Азербейджан и Армения отново се сбиха за Нагорни Карабах. Украинците поради незнайна причина са за агресора. Сякаш не са в подобна ситуация. На площадите в Ереван се събират митинги против Пашинян, който се очертава като втория, зелен комендиандт. Обрича на смърт собствения си народ, зъбейки се на далеч по-силния си съсед. Те първа ще се види този път, каква част от Армения ще бъде отхапана. Предния път беше около половината от спорната територия.
« Последна редакция: Sep 20, 2023, 16:17 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8870
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Някой може ли да ми каже, защо като се логна и тая тема се свива от 111 на 110 страници, а докато не съм логнат 111 стр. почва от 4к там дето 'Русия е злото' и си продължава оттам нататък нормално...


От два-три дни е така
Някой е затрил нещо ли, без да ни каже... Или пак акери..

П.П. В момента 111 стр. ми започва точно с тоя пост (логнат)

щото се опитах да ви напиша нещо, ама чака одобрение от гогата

Чака, ама на мен не ми се появява подобно нещо. Вадя мненията ти директно от изтрити теми.

"няма нищо" width="600" height="400"
« Последна редакция: Sep 19, 2023, 18:52 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8870
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
здравейте бе мислители

гледам след короната, сега темата за войната в Украйна ви е дъвката... успели сте мистицизъм и торсионни полета да намесите, браво

иначе, забелязва се пряка корелация между авторството на идиотии и в двете теми   :D :D :D

В тази тема говорехме ли за торсионни полета???

Странно, мисля си, че не сме повдигали темата от години.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3429
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Какво се случва тук, че аз малко се объркАх ?? Стари постове, нови постове, одобрения?
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8870
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
От месец Лунар се опитва да се върне, но форума не му дава да пише. Това съвпадна и с времето, в което имам технически трудности и не съм влизал.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8870
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Към Лунар, който видях, че днес е влизал. Направих експеримент. Имаш ЛС и писмо на протонската поща. Пробвай ще стане ли. Досега не съм го правил и не знам тази възможност на SMF, колко добре работи.

доп.
===

Сега видях, че имаш две, протонски пощи. Пратил съм на тази с нормалното име, а не онази с нецензурното.
« Последна редакция: Sep 19, 2023, 19:35 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3442
    • Профил
Както винаги Лунар не се е сдържал да прочете мъдростите изпонаписани по форума. Сега се опитва да влезе 'официално', но се обзалагам, че през цялото това време тайничко е чел форума....но никога няма да си признаее..
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8870
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Войната в задкавказието може да е много лош шамар за Русия. Там има три държави. Освен двете воюващи, там е Грузия. Може би е излишно да казвам, че от трите руснаците имаха добри отношения единствено с Армения, като с останалите две не бяха просто лоши, с едната даже воюваха.

Загубата на последната е загуба на физическата връзка с трима от съюзниците им: Турция, Сирия, Иран. Това са точно всичките им съюзници в близкия изток. Останалите (Индия, Китай, С. Корея) са в далечния.Сиреч губейки последната европейска страна (Армения), губят половината Азия.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8870
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Въпроса, кой е виновен за загубата на руския интерес в Армения е горе-долу същия, кой е виновен за изтласкването на Русия от България. На теория Армения (по-точно премиера с женско, лично име и фамилия Пашинян) е едностранно в киреча, както примерно ние със Стамболов или Костов. Но това не е точно вярно поне за нас. Костов беше русофоб на думи, а на дело проводник на руски (мафиотски) интереси повече от всички други взети заедно.

После Пашинян е последица. Точно както споменатата Русия е агресор в Украйна, но само, ако не смятаме, че има предистория и не установим, че агресорите са двама.

По същия начин преди две години РФ продаде Армения на Азербейджан, позволявайки на последните да вземат частично Нагорни Карабах. Сега са дошли за другата част. А тайната е, че азери всъщност не обитават много-много въпросното място, но за сметка на това ги има в каноничката Армения. Сиреч и Армения си има едно Кърджали. Те първа Армения ще изчезне от картата.

=*=

За съжаление, руската, външна политика, както винаги е късогледа.

Добрата новина е, че новото поробване на Армения се отлага. Русия е с вързани ръце да се намеси пряко и да не я изкарат агресор, още повече, че Армения не желае помощта им и дори много пъти подава сигнали, че желае излизане от ОДКБ (вътрешно-съветското пост-НАТО да го наречем).

Поради това са помолили Иран да направят маневри на границата с Азербейджан. Не им е трябвало много да ги навиват. В Иран живеят повече азери, отколкото в Азербейджан и Армения взети заедно. Един Велик Азербейджан е не просто проклятие за Русия, но и за Иран. Турция разбира се са печелившите от ситуацията, но Ердоган прекалено много се вживява в живота на свраката.
« Последна редакция: Sep 20, 2023, 16:23 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6432
    • Профил
Това е по поръчка. Ако може да отворят още един фронт за руснаците. Дано Путин не се върже на нескопосания опит на американците. Само преди месеци тези бяха "приятели". Относително
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3429
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Само да вметна, че точно евроатлантическият премиер на Армения преди 5-6 месеца официално заяви, че няма да се меси в събитията в Карабах. Самата Армения никога не призна прогласената независимост на своите в Нагорни Карабах. Във войната, която Азербайджан почна срещу арменците в непризнатата от никой арменска държава в Нагорни Карабах преди две години (или в специалната военна/контратерористична операция на Азербайджан, както искате) официална Армения също някак не се престара да се намеси. Същият арменски премиер се отказа от военни учения с ОДКБ и не е сезирал съюзниците си по този договор за помощ, но за сметка на това насочи държавата си към учения с НАТО (и ги направиха). Е, кой им е виновен - Русия, която няма какво да предприеме, след като не е сезирана от съюзника си (който пък съюзник- официална Армения в лицето на премиера си, прави чупки с дупе назад към НАТО, че на всичко отгоре не е признала и независимостта на своите в Карабах), или някой друг? Защо не се обърнат към НАТО да ги спасява, нали станаха големи приятели?
Но да, в момента тролският наратив на посолството е такъв- гадните руснаци са виновни. А всъщност гледаме сценка, много близко до тази в нашата държава- едни марионетки изпълняват желанията на западните "партньори" в ущърб на своя народ, но им е виновна РФ, разбира се.
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8870
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Как да е, войната свърши за ден. Карабах вече е азерски. Остава единствено да чакаме, кога руските предатели ще подарят и остатъка от Армения. Няма да се бавят много. До две-три години Армение ще престане отново съществуванието си.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3429
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Кой и какво да подари и кой и кого е предал? Официалните евроатлантически власти в Армения заявяват, че няма да се намесват в конфликта за Нагорни Карабах. Не само заявяват, че няма да се намесват, ами и не искат помощ от съюзниците си и не признават същите свои роднини в същия този Нагорни Карабах. Роднините им там, в Карабах, капитулират. Обаче Русия ги била предала..  а американските им марионетки в правителството не са. Сега ще видят западния рай- първо ще им изкупят земята, после ще им прилапат банковата система, после заеми от МВФ и всички други бонуси..  добре дошли в евроатлантическото семейство при нас. За това руснаците не са им виновни на арменците. Димокраси му викат. Искате САЩ и НАТО- ей ви го.
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
ЧНГ 2022
Живота, вселената и някакви други глупости
spec1a 6 5430 Последна публикация Jan 03, 2022, 09:22
от cybercop
Руско-Украинска война от 2022 год.
Живота, вселената и някакви други глупости
Acho 1492 85102 Последна публикация Jun 23, 2022, 09:21
от remotexx