|
|
Стандарт за сортиране
|
angie_bg
|
2
|
2028
|
Jun 08, 2012, 12:40
от angie_bg
|
|
|
|
Подходяща дистрибуция
« 1 2 »
|
multidarklord7
|
25
|
5100
|
Jun 08, 2012, 11:04
от lunarvalley
|
|
|
|
df страности
|
runtime
|
12
|
2703
|
Jun 05, 2012, 19:23
от runtime
|
|
|
|
Препоръки за дистрибуция с KDE - по възможност DEB базирана.
« 1 2 »
|
kalinik
|
18
|
7635
|
May 31, 2012, 16:39
от Kras
|
|
|
|
Питане на начинаещ - Какво в Дебиан не е за начинаещи?
« 1 2 »
|
Kombo
|
18
|
7535
|
May 28, 2012, 11:31
от Warstomp
|
|
|
|
open source CAD
|
plamen_f
|
10
|
4940
|
May 25, 2012, 11:10
от Recku
|
|
|
|
Какво представлява оптичният I-t на Булсат?
« 1 2 »
|
Naka
|
25
|
16884
|
May 18, 2012, 09:56
от sudo
|
|
|
|
Въпрос за linux
« 1 2 »
|
topallo
|
16
|
7970
|
May 14, 2012, 17:32
от dejuren
|
|
|
|
Какво точат при Убунту 12.04 всеки ден ?
|
maxich
|
9
|
4274
|
May 11, 2012, 19:22
от cybercop
|
|
|
|
Какво е TeX Live
|
bvbfan
|
8
|
9135
|
May 06, 2012, 15:15
от victim70
|
|
|
|
Каква е разликата между sudo mcc и su drakconf.real
|
Gogo_SZ
|
13
|
9021
|
May 02, 2012, 12:50
от Gogo_SZ
|
|
|
|
Защо fdisk лъже?
|
neter
|
13
|
6482
|
Apr 27, 2012, 16:23
от gat3way
|
|
|
|
Туулче за рууткит...
|
4096bits
|
4
|
3766
|
Apr 18, 2012, 16:14
от n00b
|
|
|
|
Каква графична среда да си сложа?
« 1 2 3 »
|
luiji
|
37
|
11175
|
Apr 14, 2012, 12:50
от lunarvalley
|
|
|
|
[РЕШЕНО]Помощ за избор на монитор [малко спешно]
|
Lanex
|
5
|
2752
|
Apr 13, 2012, 17:34
от nikito_blend
|
|
|
|
Миграция от Fedora към CENT OS ?
|
cybercop
|
7
|
5980
|
Apr 08, 2012, 22:32
от bvbfan
|
|
|
|
Копиране на MAC адрес и смисъла от това упражнение - обща информация
« 1 2 3 »
|
Gogo_SZ
|
40
|
18222
|
Apr 08, 2012, 11:33
от runtime
|
|
|
|
Съвременна Forum система - 2012
|
reg48
|
12
|
11496
|
Apr 08, 2012, 11:20
от RealEnder
|
|
|
|
Въпрос за vlan
« 1 2 »
|
buserg
|
23
|
16116
|
Apr 07, 2012, 09:53
от kissow
|
|
|
|
UPnP или Samba (или NFS)
|
clovenhoof
|
5
|
4071
|
Apr 02, 2012, 21:51
от clovenhoof
|
|