Автор Тема: С любов, дар за Марчето >:D  (Прочетена 1395 пъти)

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8825
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
С любов, дар за Марчето >:D
« -: Sep 04, 2009, 11:58 »
Знаете, имаме си нова и много амбициозна модерка. И днес като отидох до linux.org. ru и какво да видя? Ако беше жива баба ми, лека й пръст щях да я накарам да ги оплете, за сега само на картинка :'(


 [_]3
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: С любов, дар за Марчето >:D
« Отговор #1 -: Sep 04, 2009, 13:30 »
Хахаха, много са яки... За съжаление и мен в плетенето на терлици не ме бива и не мога да ти помогна  ::)
Преди време имаше едни домашни чехли с пингвини, аз много исках да подаря на половинката, ама бяха дамска номерация :(
Ако обаче имаш някой позната, която бродира, може да ти направи един такъв обрасъл хакер  ;D ;D ;D
« Последна редакция: Jun 30, 2010, 23:30 от bop_bop_mara »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8825
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: С любов, дар за Марчето >:D
« Отговор #2 -: Sep 04, 2009, 13:38 »
За съжаление не ми отговаря особено, разстителността по високите части на главата ми е доста оскъдна, нали на високо нищо не вирее. Ама пък смъм спокоен, преди около петилетка бръснаря ми, (при който свършвам за около 3 минути ;) ) ми каза:

-А-а-а момче не се вдявай, на един мъж коса му трябва докато се ожени, после за какво му е :)

Та така. Иначе и аз бих си подарил нещо такова. Като се роди големия син, видях един плюшен пингвин, около педя висок, още толкова широк, много симпатичен и си го взех. Естествено, оправданието беше- за бебето да си го гушка  ;D
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: С любов, дар за Марчето >:D
« Отговор #3 -: Sep 04, 2009, 14:00 »
Хитро е, плюшените играчки не се препоръчват за деца под 3-годишна възраст, значи имаш цели 3 години да си го гушкаш ти... Макар че е по-добре да гушкаш някой друг ;)
Пингвините се навъждат по магазините най-вече по Коледа - ние си имаме 2 малки пеещи бройки. Освен това ми подариха една голяма глинена касичка-пингвин, облепена с малки раковинки в бяло и тъмносиво, имам едно пингвинче за бонбонки Пец, в Созопол преди 2 години видях магнитчета за хладилник-пингвини и подарих едно на приятеля ми, майка ми беше намерила мартеничка с малка фигурка на пингвин... Но като цяло гледам да се въздържам...  ;D
Активен

c2h5oh

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 675
  • Distribution: CentOS 7.4 Fedora 28
  • Window Manager: Plasma Desktop
    • Профил
Re: С любов, дар за Марчето >:D
« Отговор #4 -: Sep 04, 2009, 14:23 »
Амиииииии аз такова..... Като стана  въпрос за облекло........  ::) http://www.thinkgeek.com/tshirts-apparel/womens/6792/
Активен

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: С любов, дар за Марчето >:D
« Отговор #5 -: Sep 13, 2009, 22:22 »
Амиииииии аз такова..... Като стана  въпрос за облекло........  ::) http://www.thinkgeek.com/tshirts-apparel/womens/6792/
Оф, мани, че мъжо сега го видя тва и не знам...  ;D ;D ;D Трябва да бягам да изровя някоя по-засукана рецепта за вечеря  ;D ;D ;D
Активен