Автор Тема: ФБР и извънземните  (Прочетена 3130 пъти)

victim70

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 454
  • Distribution: Gentoo, Ubuntu
  • Window Manager: Kde Xfce
    • Профил
Re: ФБР и извънземните
« Отговор #15 -: Apr 13, 2011, 20:56 »
Абе майтапите се вие тука с извънземните както и на времето се майтапихте с "Големия Андронен Колайдер" ама това са сериозни неща.
Нема майтап нали съм тука, ама ми краднаха чинията за скрап и люлюмин и сега ще хода да си я събирам в кремиковци, па и зимбиня го дигнаа, нема отлепане от тука.
Активен

"Господи, дай ми сила да променя нещата които немога да приема,
дай ми търпение да приема нещата които не мога да променя,
и ми дай мъдрост, да правя разликата между двете"

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3415
    • Профил
Re: ФБР и извънземните
« Отговор #16 -: Apr 13, 2011, 21:12 »
Цитат на: victim70
Нема майтап нали съм тука, ама ми краднаха чинията за скрап и люлюмин...

Това обеснява защо можеш да направиш честотомер барабар с програмното осигуряване за 3 дни. :o
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.

vyrgozunqk

  • Гост
Re: ФБР и извънземните
« Отговор #17 -: Apr 14, 2011, 17:58 »
Добре де, никой ли не се замисля, че напоследък започна да се  говори прекалено много, първ французите си разсекретиха държавния архив, после италианците, малко английски... после папата обяви също.. сега и ФБР.
Не мислите ли, че подготвят населението за нещо голямо, може би наистина по горните етажи се знае и психологически се подготвя населението, просто започна да се говори прекалено много...
Другият вариант е да го правят, само за да ни разсеят от нещо нещо друго, което се случва наоколо, въпросът обаче е какво ?!
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: ФБР и извънземните
« Отговор #18 -: Apr 16, 2011, 01:46 »
Сериозно, няма майтап, това е една огромна конспирация и фактите които я оборват вече са налице.

Друга такава очевидна конспирация, която е много лесно да бъде оборена е безумната лъжа, че вселената била безкрайна. Няма по-голяма глупост от това. Ако вселената беше безкрайна, тогава небето нощно време щеше да е бяло, а не черно. Понеже във всяка една точка където гледаш щеше да има някоя звезда там. Да, може да има някакви мъглявини, които поглъщат светлината, ама с времето и те щяха да се нагреят и да започнат да излъчват светлина. Абсолютно, няма как. Лъжат ни гадовете. Вселената не е безкрайна и това е доказателство, че Аллах я е сътворил. Бъдете добри мислюмани (ако не сте - станете в  близките няколко дни, сюнетът е безплатен за ограничен брой converts).
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon