Linux-BG
Начало
Помощ
Търси
Календар
Вход
Регистрирай
Добре дошъл/дошла,
Гост
. Моля,
въведи своето потребителско име
или
се регистрирай
.
Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Linux за българи: Форуми
>
Програмиране
>
Конкурс bash-майсторът
(Модератор:
VladSun
) >
Задачи кандидати
Страници:
1
[
2
]
Надолу
« назад
напред »
Изпечатай
Автор
Тема: Задачи кандидати (Прочетена 74639 пъти)
4096bits
Напреднали
Публикации: 9571
Re: Задачи кандидати
«
Отговор #15 -:
Jun 25, 2026, 20:42 »
Изобщо не разбрах, за какво говориш
Не се занимавам с Митоси и подобни.
Активен
As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.
remotexx
Напреднали
Публикации: 5714
Re: Задачи кандидати
«
Отговор #16 -:
Jun 26, 2026, 19:29 »
Цитат на: 4096bits в Jun 25, 2026, 20:42
Изобщо не разбрах, за какво говориш
Не се занимавам с Митоси и подобни.
А!? Навярно имаше предвид да си работи Питоня на твойта си машина (там под уеб драйвър и сие) а аз (под)разбрах за работа на същата машина на която си върви и форумо... та за (да стигнеш до)там първо си требе да набараш съществуваща дупка или да разпробиеш нова ..е те там Митоса е цар (или Фабулата ако препочиташ латински и пр. мъртви езици)
Активен
4096bits
Напреднали
Публикации: 9571
Re: Задачи кандидати
«
Отговор #17 -:
Jun 26, 2026, 20:27 »
Ама защо да пробивам форума, като си го ползвам?!
Не бих причинил това на Гогата или на който го държи вече толкова време.
Поне дотолкова уважавам хората, които познавам задочно.
Е, втория не.
Но иначе да, това беше идеята.
Да се автоматизира човешко действие.
Старо, та старо…
Активен
As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.
Страници:
1
[
2
]
Нагоре
Изпечатай
« назад
напред »