Автор Тема: Red5 въпроси  (Прочетена 1658 пъти)

Ali Nebi

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 394
  • Distribution: Centos, Debian, Fedora, Ubuntu
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Red5 въпроси
« -: Mar 28, 2008, 14:40 »
Здравейте,

попрочетох малко за red5 флаш сървъра, но ми изглежда ужасно объркано как се работи с това.

Успях да го инсталирам и тествех през http демотата. Но когато реша да достъпна админ панела. Искарва текст АДМИН и това е, няма логин форма. Става въпрос за версия 0.7.0. Пробвах другите, и там имаше админ панел и се логвах, но някак си странно ми изглеждаше съдържанието. Имаше линкове, които нищо не правеха. Това нормално ли е?

Бихте ли ми обяснили как се работи с това чудо и ако е възможно да ми дадете линкове към документация.

Също така искам да питам друго. Искаме да използваме red5 в нашите сайтове. Нещо подобна на youtube, но всеки потребител да има свое място и да може да качва медиа файлове, как е възможно да се реализизара това? И има ли накакъв интерфейс, от където да може да ъплоудваме или трябва ние само да си пишем скрипт и код за това?

Ползваме EZPublish framework за нашите проекти. Прочетох вече за EZFlow, но не ми стана много ясно, как може да реализираме всичко това в нашите сайтове. Red5 ми изглежда доста бъгаво или поне клиентската част, но най-вероятно греша, защото не знам как се ползва.

Ще се радвам да чуя вашите мнения и коментари.

Мерси предварително!
Активен

Не се задоволявай да бъдеш дим, когато можеш да бъдеш огън!

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
java + red5 + mysql
Общ форум
runtime 1 2839 Последна публикация Apr 09, 2009, 11:44
от mrowcp
Проблем с Red5
Настройка на програми
madmad 0 2089 Последна публикация Mar 30, 2010, 19:05
от madmad