Автор
Тема: Unity, мнения и коментари. (Прочетена 12945 пъти)
| Подобни теми | ||||||
| Заглавие | Започната от | Отговора | Прегледи | Последна публикация | ||
|
|
Unity
Настройка на програми |
mat | 90 | 40721 |
от Odido |
|
|
Ubuntu 11.04 и Unity
Настройка на програми |
PlamenVP | 12 | 12040 |
от AMD |
|
|
Не мога да отворя NTFS дял монтиран от unity launcher на десктопа
Настройка на програми |
cega | 1 | 9344 |
от and1soma |
|
|
Gnome 3 vs Unity 3D
Настройка на програми |
razorbladic | 40 | 25150 |
от evgeny81 |
|
|
Минимизиране при натискане за Unity Launcher - Ubuntu 12.04 - Въпрос
Настройка на програми |
4i4obengy | 13 | 13940 |
от Ekspert |