Автор Тема: Програма за въстановяване на информация от компактен диск  (Прочетена 677 пъти)

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8825
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Е-хе-е-е от кога не бях ползвал дискове. И ето днес в архива си случайно откривам нещо интересно. Но Дебиан казва, глей си работата това е нов диск да го запиша ли с к3б?

Ха сега де?! Последно съм ползвал такова нещо под 98, което ще рече, че едва ли е било след 2003-та. Имаме ли такова и за нас?

Да. Не. Не казвайте Тестдиск. Пробвах. Не разпознава ФС, макар да вижда устройството.

А да и не казвайте да си извлека образ и да го почвам с шеснайдесетичният редактор. Първо такъв нямам. Второ въпроса е зададен в секцията за новаци  :P
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8825
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Ласков, коя точно програма от SRCD? Втората сега ще я изгугля, че не я бях чувал. Последната вече казах, че не става.

Благодаря!
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

borovaka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1331
  • Distribution: Каквото дойде
  • Window Manager: Gnome / KDE
    • Профил
Гоше, направи си побитов image на диска с dd примерно. После mount-ни img файла и пускай restore върху него.
Активен

Та извода е прост: "Колкото по-големи ла*ната - толкова по-малка щетата! ... моралната де, не материалната"