Анкета

Въпрос: По колко пъти на ден рестартирате ПеЦеТо, поради критична гешка?

  • през 30 мин. за бързодействие
    - 1 (3.2%)
    Иска си поне през час рестарт!
    - 1 (3.2%)
    Тая ОС е такава по-няколко пъти на ден
    - 0 (0%)
    заради систем Дъ все по-често
    - 1 (3.2%)
    николко
    - 13 (41.9%)
    Уиндоуса ми е железен.
    - 2 (6.5%)

Общ брой гласове: 15

Автор Тема: По колко пъти на ден рестартирате ПеЦеТо, поради критична гешка?  (Прочетена 2249 пъти)

edmon

  • Гост
По колко пъти на ден рестартирате ПеЦеТо, поради критична гешка?
Активен

bvbfan

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1056
  • Distribution: KaOS
  • Window Manager: Plasma 5
    • Профил
Що за питанка имаш  ;D Какво те провокира да питаш подобна щуротия? Аз рестартирам на много 2 пъти месечно и ми се струва често.
Активен

ddantgwyn

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1262
    • Профил
Що за питанка имаш  ;D Какво те провокира да питаш подобна щуротия? Аз рестартирам на много 2 пъти месечно и ми се струва често.

Ами човекът иска да не изостава от gateway-я, който пък обяви, че щял бил де се прави на трол ::)
Активен

the lamer's team honourable member

stealth01

  • Гост
мина времето, когато държах машината 24/7 включена. сега я пускам само при нужда, иначе върша някаква работа на лаптопа. та, както отговорих и в анкетата - уиндоуса ми е жилезен!
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8825
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
И аз отговорих, че шиндоша ми е железен, просто защото го нямам дори на виртуалка. Иначе не би бил. Отговора за Систем Д не трябва да го има, защото по стандарт personal computer значи Intel+M$, а Систем Д за техните платформи няма.

И на мен ми мина това време (като на Стелт) по чисто финансови причини. Излишна загуба на ток.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6275
    • Профил
Не ми се налага да го рестартирам. Не ми се налага. Когато го спирам и след два часа го пусна не е рестартиране, нали?
Сравнявайки Win 7 със ХР обаче, признавам, че седмицата се държеше по-добре, докато я имах. От как по погрешка форматирах Win дяла си вместо една флашка и затрих MS-кото отроче, се чувствам много добре.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

edmon

  • Гост
Отговора за Систем Д не трябва да го има, защото по стандарт personal computer значи Intel+M$, а Систем Д за техните платформи няма.


Нали трябва да е забавно, нямам намерение да събирам статистическите данни и да ги продавам на МС:))
хехех
Активен

daniel_vulchev

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 177
  • Distribution: NetBSD, Slackware, Debian
  • Window Manager: Console/Gnome
    • Профил
    • WWW
Активен

pennywise

  • Гост
Никога не съм разбирал за чий трябва да ми бичи компа нон-стоп като не го ползвам.
Ако ми трябва и съм далеч, рутера ми има WoL.

Активен

daniel_vulchev

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 177
  • Distribution: NetBSD, Slackware, Debian
  • Window Manager: Console/Gnome
    • Профил
    • WWW
Никога не съм разбирал за чий трябва да ми бичи компа нон-стоп като не го ползвам.
Ако ми трябва и съм далеч, рутера ми има WoL.
Зависи за какво ползваш компютъра отдалечено и с GSM ако искаш може за го стартираш
Активен

stealth01

  • Гост
Никога не съм разбирал за чий трябва да ми бичи компа нон-стоп като не го ползвам.

преди време все с нещо се занимавах - пусната някоя услуга за синхронизация/архивиране/бекъп (сега мятам към облаците :D), tor node и други глупости...
Активен