« Отговор #110 -: Jun 23, 2022, 16:24 »
Ами то не е отделна програма, ами си е част от Hiren's Boot CD. Мисля че версията на хиренса е 15.2 или нещо такова. Големината на .ISO файла е 691 MB. Записвал съм го на CD подложка преди много години. Там има голям набор за работа с дискове. От там си пускам Регенератора на Примоченко, нито регистрации иска, нито нищо. Пуска се в досовски режим, избираш номера на диск (а не на дял) който ще се проверява и натискаш F4. Появяват се опциите за сканирането, има една за РЕМАП на бад секторите, давам го на ON. И пак натискам F4, и процеса тръгва, като сканира ЦЕЛИЯ ФИЗИЧЕСКИ ДИСК, който номер си задал. Обаче става бавничко и изисква много време докато ги прекара докрай. На мене на никой компютър не ми е искало да сменям режимите на ахци махци иде миде......
С две думи няма нищо кой знае какво при работата тоя тул. Намери си го тоя Hiren's Boot CD, теглиш и записваш. Из торентите не можа да го няма. После стартираш записания носител и действаш.
« Последна редакция: Jun 23, 2022, 16:26 от Acho »

Активен
Без подпис - най-хубу. Че тука разни цървули мрънкат като дървени философи.