Автор Тема: Защо заключихте „За кой ще гласувам?“?  (Прочетена 3699 пъти)

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Не виждам да има някакъв проблем с темата, а относно последните събития, има още какво да се обсъди по нея. И по принцип е добра практика като се заключва тема да се казва защо. Сигурно има много основателна причина, но тя не е очевидна. А ако се е случило нещо (каране, бой, ритници, контузии, бесене) довели до затриване на мнения, това е възможно да е било изпуснато от участниците в дискусията (като например моя, скромна милост) и пак да се остане в почуда.




Сбърках раздела, моля да се премести в кошче.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5295
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Свариха ли да я заключат ?
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Нали точно за това питам. Какво е ставало днес? Сега влизам, че бях на работа.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

cybercop

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5626
  • Distribution: Ubuntu LTS, CENTOS 6.x
  • Window Manager: Xfce, Gnome 2
    • Профил
Евала на администратора. Ако може да заключи и тези за ядрените централи, забраните за тютюнопушене, бездомните кучета, цена няма да има. А и ще придаде на този форум малко по- стойностен и отговаряш на името му вид.
Активен

Ползването на Linux води до пристрастяване. Факт.
http://s19.postimg.cc/4oajwoq5v/xenial2.png

neter

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3408
  • Distribution: Debian, SailfishOS, CentOS
  • Window Manager: LXDE, Lipstick
    • Профил
    • WWW
Имаше един изтрит пост в края, но не той е причината за заключване. Просто темата се изчерпа в същността си отдавна. И друг път съм казвал, че е излишно пълненето на форума с безкрайни дискусии, неотговарящи на неговата насоченост. Всеки имаше възможността да изкаже мнението си. Останалите доизяснявания могат да станат и другаде. Иначе кой ще стигне да изпие една бира с приятели :)
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Джиду Кришнамурти

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Благодаря!

Както вече споменах според мен темата не е изчерпана. Но се подчинявам на решението на по-отговорните от мен. Има го факта, че в този форум, както казва монтанчанина прекалено често обсъждаме прекалено несвързани с него теми. Отдавна са пускани многократно предложения за закриване на „ХСЗ“. Може би е време този въпрос отново да бъде поставен на масата, след като дразни прекомерно по-уважаваните и ценни потребители.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

dejuren

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1025
  • Distribution: Ubuntu, RedHat
  • Window Manager: lxde KDE4
    • Профил
Отдавна са пускани многократно предложения за закриване на „ХСЗ“. Може би е време този въпрос отново да бъде поставен на масата, след като дразни прекомерно по-уважаваните и ценни потребители.
Жоро, не съм съгласен. За мен ти, Гейт, neter, backinblack, vladsun (и сигурен съм много пропускам) сте изключително уважавани и ценни потребители. Най-вече ценя собственото мнение и това че го изразявате, т.е. мислите (и според Декарт - съществувате  ;) ). И е особено приятно да спориш по теми, които не са затворени в строги линух рамки с хора, доказани специалисти, които могат и мислят. Моите 5 ст.
Активен

http://webchat.freenode.net/?channels=ubuntu-bg
The quieter you become, the more you are able to hear.
Две седмици цъкане с мишката спестяват два часа четене на документацията.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Много благодаря за комплимента, но по никакъв начин не мога да кажа, че съм равен на Нетър, Владсън, теб и Гейт. Много, много, много съм под вашето равнище във всяко едно отношение.

Реално да си призная от мен много полза няма. Обикновен ламер съм, даже не знам как да премахна uuid. Помагам по някога, но на още по-големи ламери и от мен. Просто толкова са ми незнанията. Добре съм подкован теоретично, но само толкова.

Има потребители, няма да се изброяваме, ясно е кои сме, чиято основна активност  е в 42, а е очевидно, че този раздел не е полезен като цяло и в най-добрият случай приноса му може да се определи като разтуха, малко SEO и трафик. Но тъй като трафика не се остойностява точно във форума, то по-скоро е във финансова вреда на ЛЗБ.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Дежурен, благодаря за позитивното ти отношение към мен!

Гога, не си вкарвай комплекси пич! Тези които са компетентни по всичко, обикновено за нищо не стават :D ! Всеки е поне малко по-компетентен от друг в различни насоки, но е важно човек да има позиция по всички въпроси, да се аргументира и когато чуждия аргумент е по-силен да отстъпва. На това аз казвам спор. Другото е лаланици.
Активен

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Макар че темата вече се води изчерпана, искам да ви кажа, че снощи си купихме умопомрачаващо вкусно (биволско) кисело мляко, от онези, които те връщат в спомените за детството на село. За автентичност и екологичност - в стъклен буркан.
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5295
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Защо заключихте „За кой ще гласувам?“?
« Отговор #10 -: May 20, 2013, 14:17 »
Ами какво стана с телевизора и другата електроника след бурята ? Има ли някакво развитие ?
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

lunarvalley

  • Гост
Re: Защо заключихте „За кой ще гласувам?“?
« Отговор #11 -: May 20, 2013, 14:32 »
Цитат
Реално да си призная от мен много полза няма. Обикновен ламер съм, даже не знам как да премахна uuid. Помагам по някога, но на още по-големи ламери и от мен. Просто толкова са ми незнанията. Добре съм подкован теоретично, но само толкова.
ако това ще те поуспокои -- аз съм по-голям ламер и от тебе  :) ма кво да праиме...
Активен

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: Защо заключихте „За кой ще гласувам?“?
« Отговор #12 -: May 20, 2013, 14:39 »
Ами какво стана с телевизора и другата електроника след бурята ? Има ли някакво развитие ?
Ще си допиша в темата. :)
Активен

kifavi8024

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 0
    • Профил
Re: Защо заключихте „За кой ще гласувам?“?
« Отговор #13 -: May 20, 2013, 16:45 »
:D Я си кажете, кой ви плати, ВЕДНАГА! :D :D :D
Тука са намесени много, ама много пари!
Да живей спонсора!  [_]3
Активен