|
8
|
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Още извънтемие
|
-: Jun 04, 2026, 12:31
|
Има малко обратна връзка тук.
Ако нямаш увереността, че ще станеш милиардер, има много по-голяма вероятност да не станеш. Просто защото няма да впрегнеш достатъчно сили и да правиш нужното, ако знаеш, че няма защо. Разбира се, голата увереност е крайно недостатъчна. Някой да не си помисли нещо. 
Всяка втора мутра има увереността, че ще стане милиардер, но колко дебеловрати са супербогати ?
|
|
|
|
|
11
|
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: (безнадеждната) Руско-украинска война от 2022-2029 год.
|
-: Jun 03, 2026, 12:18
|
кашика: Реално погледнато това не е нещо ново. Още Хитлер е стигнал до заключението да друса войските си с амфетки (синтетично синтезирано вещество подобно на кока). Само така е бил възможен блицкрига и издържането на руския студ. Не само Хитлер е друсал войските си с амфетки. Англичаните и американците също. Един много известен историк написа книга на тази тема, със заглавие (по приблизителни спомени): "2 св. война е спечелена от водката,уискито и амфетамините" ...
|
|
|
|
|
12
|
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Още извънтемие
|
-: Jun 03, 2026, 12:12
|
Аз пък да ви кажа ... някой ден когато стана милиардер, вместо да ходя по педо острови и да пълня юргани с пари, ще наемам наемни убийци и ще чистя корумпирани чиновници, вредители за обществото, лъжливи депутати, крадливи парашути по възлови позиции по администрацията... Ей така, тея подписали разрешителни за незаконни строежи, плужеци ощетили държавата, предатели, майцепродавци ... Щото са недосегаеми и ние явно сме тяхна собственост...
Ей така, да имат страх!
И после като свършат, ще изляза и ще кажа аз бях, съдете ме!
Откъде си толкова сигурен,че ще станеш милиардер ? 
|
|
|
|
|
Страници: [1] 2 3 ... 457
|
|