Автор
Тема: Честит ви нов debian (Прочетена 26268 пъти)
| Подобни теми | ||||||
| Заглавие | Започната от | Отговора | Прегледи | Последна публикация | ||
|
|
KDE + Debian
Настройка на програми |
IvanST | 3 | 13644 |
от Agent_SMITH |
|
|
Debian 3.0r2
Настройка на програми |
Agent_SMITH | 2 | 11650 |
от IvanST |
|
|
Debian 3.0r2
Настройка на програми |
Agent_SMITH | 0 | 8993 |
от Agent_SMITH |
|
|
Debian&KDE
Настройка на програми |
tzarew | 1 | 10083 |
от |
|
|
Debian трудности!Направо полудявам!
Настройка на програми |
gamehack | 29 | 22376 |
от gamehack |