- Linux за българи: Форуми >
- Linux секция за начинаещи >
- Настройка на програми >
- Debian - странен проблем...
Автор
Тема: Debian - странен проблем... (Прочетена 1370 пъти)
| Подобни теми | ||||||
| Заглавие | Започната от | Отговора | Прегледи | Последна публикация | ||
|
|
BG Debian
Предложения за български проект |
asa | 0 | 19184 |
от asa |
|
|
Debian i KDE
Настройка на програми |
IvanST | 9 | 31425 |
от n_antonov |
|
|
Грешка в MBR Debian не стартира!
Настройка на програми |
IvanST | 8 | 31327 |
от IvanST |
|
|
debian + kde 3.1
Настройка на програми |
rat | 0 | 16839 |
от rat |
|
|
кои CD-та на Debian ми трябва ?
Настройка на програми |
brady | 5 | 24726 |
от FuckBTK |