« Отговор #3 -: Jun 18, 2010, 10:11 »
Попитах, защото е в раздел ДЕСКТОПИ, и затова се учудих. Ами най-вероятно е включен NUM_LOCK. Той ти променя режима (дали да са буквите, гравирани върху съответните бутони или да са цифри). Просто го ИЗКЛЮЧИ. Намери комбинацията му, дали с Fn + NumLock, или само NumLock, и го изключи. Това е всичко.
Успехи пожелавам.
« Последна редакция: Jun 18, 2010, 10:18 от Acho »

Активен
Без подпис - най-хубу. Че тука разни цървули мрънкат като дървени философи.