Автор Тема: Здравейте, аз съм нов разработчик на ОС  (Прочетена 11957 пъти)

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6321
    • Профил
Re: Здравейте, аз съм нов разработчик на ОС
« Отговор #30 -: Jul 16, 2012, 18:15 »
Не мога да разбера защо така се заяждате с хората.

Прав е професор Юлиан Вучков, който казва, че е направо простащина такива бездарници да се занимават с гениите. В Cinos-T OS работим само хора, които са отбрани. Но вие ще видите, някой ден ще покажа какво мога аз и ще ви напомня за себе си, господаря. Вече съм показал, мен всички модератори ме знаят, ама вие не го оценявате.
Master Of The Univerce?

Наздраве !  [_]3
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8825
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Здравейте, аз съм нов разработчик на ОС
« Отговор #31 -: Jul 16, 2012, 18:16 »
Я имаме новина Цоник ОС е прекръстен ;) Явно са имали проблеми със запазени търговски марки. И ще  е широкоспектърен, като антибиотик ;) Всъщност идеята за био роботи и компютри отдавна витае в научната фантастика.

Успех с реализацията  :P
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

dejuren

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1025
  • Distribution: Ubuntu, RedHat
  • Window Manager: lxde KDE4
    • Профил
Re: Здравейте, аз съм нов разработчик на ОС
« Отговор #32 -: Jul 16, 2012, 19:47 »
@DevCeco Аз изобщо не се заяждам. Ако имаш желание можем да го внедрим в колайдера дето го строим под паметника / за сега сме на ниво влизане с взлов в канализационната система/. Предстои кражба на ел. захранване от високото напрежение. Можем да внедрим ранната версия на ОС-а в колайдера или в 2рия проект динамичен казан за ракия по дизайн на Apple ( демек ябълкова ракия ) тази идея пряко я взаимствах от Стив Джобс и даже я доразвих ( вместо меден, ще го правим от нераждавейка)  ... Ако искаш да участваш пиши.

АЗ! Аз искам да участвам! Пишете ме дегустатор. Не вземам скъпо, от всяка партида на казана по 2л в стъклено шише, с коркова тапа. Никакви пластмаси, ще ми се поредят папилите на езика (papillae linguales) от тях.
« Последна редакция: Jul 16, 2012, 19:49 от dejuren »
Активен

http://webchat.freenode.net/?channels=ubuntu-bg
The quieter you become, the more you are able to hear.
Две седмици цъкане с мишката спестяват два часа четене на документацията.

DevCeco

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 12
    • Профил
Re: Здравейте, аз съм нов разработчик на ОС
« Отговор #33 -: Jul 16, 2012, 20:57 »
Много ми е любопитно ...

Дали тези, които в продължение на няколко години се смеят и се подиграват дебелашки на въпросния субект (Цецо Кукуто) разбират поне малко от изкуство? Това, че разбират дебелашките американски филми ми е ясно. Дали обаче биха разбрали или поне биха имали търпението да прочетат една книжка на... да речем Джером К. Джером и да осмислят и усетят този тип хумор?
Активен

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3415
    • Профил
Re: Здравейте, аз съм нов разработчик на ОС
« Отговор #34 -: Jul 16, 2012, 21:12 »
Едни и същи постове и отговори по-едно и също време.
http://forums.bgdev.org/index.php?showtopic=40474&st=30
« Последна редакция: Jul 16, 2012, 21:18 от Naka »
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.

DevCeco

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 12
    • Профил
Re: Здравейте, аз съм нов разработчик на ОС
« Отговор #35 -: Jul 16, 2012, 21:14 »
Да. Сега ако прочетеш някои от по-предишните отговори във форума BGDev, ще ви станат ясни някои неща.
Активен

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3415
    • Профил
Re: Здравейте, аз съм нов разработчик на ОС
« Отговор #36 -: Jul 16, 2012, 21:21 »
Ами то много подробности не са разкрити освен, че ще се казва
'Cinos T-OS' и ще бъде с 'IceWM' графичен мениджър.
Кога ще видим сайта на проекта?
« Последна редакция: Jul 16, 2012, 21:24 от Naka »
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.

DevCeco

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 12
    • Профил
Re: Здравейте, аз съм нов разработчик на ОС
« Отговор #37 -: Jul 16, 2012, 21:34 »
Кога ще видим сайта на проекта?

Както казват някои популярни Гейм компании (може би Valve?) : Soon (TM)
Активен

dejuren

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1025
  • Distribution: Ubuntu, RedHat
  • Window Manager: lxde KDE4
    • Профил
Re: Здравейте, аз съм нов разработчик на ОС
« Отговор #38 -: Jul 16, 2012, 22:01 »
Много ми е любопитно ...

Дали тези, които в продължение на няколко години се смеят и се подиграват дебелашки на въпросния субект (Цецо Кукуто) разбират поне малко от изкуство? Това, че разбират дебелашките американски филми ми е ясно. Дали обаче биха разбрали или поне биха имали търпението да прочетат една книжка на... да речем Джером К. Джером и да осмислят и усетят този тип хумор?

Ама моля ти се? Че аз Джером Джером съм го преписал три пъти, всеки нов препис беше по-хубав от предишния, да не говорим че първия беше светлинни години по-добър от оргинала. Там Тримата души бяха 13 и половина, брояхме и кучето и камилата, а лодката въобще беше космически кораб на НАСА. Двигателят не беше нито с тъмна, нито светла енергия, а сива, ама това нямам право да го разправям, че още е секрет между мене и професор Вучков. А ако погледнеш Джокондата как съм я прерисувал ще ти трябва подпорка на ченето, а от газта дето ще изпикаеш може да отопляваме София поне един зимен сезон.

ПП А скитир, къде изчезна Марето? Кофата, кофата!!
Активен

http://webchat.freenode.net/?channels=ubuntu-bg
The quieter you become, the more you are able to hear.
Две седмици цъкане с мишката спестяват два часа четене на документацията.

DevCeco

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 12
    • Профил
Re: Здравейте, аз съм нов разработчик на ОС
« Отговор #39 -: Jul 16, 2012, 22:06 »
Единствено последното не го схванах  ;D За коя кофа става въпрос?
Активен

DevCeco

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 12
    • Профил
Re: Здравейте, аз съм нов разработчик на ОС
« Отговор #40 -: Jul 16, 2012, 22:10 »
И чакай малко още нещо. Тайната няма да остане дълго в тайна. Аз го познавам тоя левент Вучков, разхожда се редовно около Попа, Руски паметник или по Витошка, даже съм го засичал в тролей 5-цата с една руса мадама :)

Как моооже такава простаааащина? Той толкова книги е написал цц ццц цц ц
Активен

dejuren

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1025
  • Distribution: Ubuntu, RedHat
  • Window Manager: lxde KDE4
    • Профил
Re: Здравейте, аз съм нов разработчик на ОС
« Отговор #41 -: Jul 16, 2012, 22:23 »
Единствено последното не го схванах  ;D За коя кофа става въпрос?

Човеко, ти си тотално в неведение. Не знаеш ли, че ЦРУ води наблюдение на интелектуалците с доказан капацитет чрез спътници и мобилни телефони, като в играта са замесени зъболекарите, които вграждат нано-приемници и предаватели в пломбите? Като минимум трябва да носиш шапчица от станиол, но защитата не е пълна, поради еднородността на метала и малката дебелина на защитния слой. По-добре се получава със станиола за запечатване на киселото мляко, но най-добрата защита е поцинкована желязна кофа, която използва скин-ефекта на високочестотното излъчване в слоя цинк на повърхността, а статичното електричество се елиминира със някакво заземяване от рода на анти-статиците на колите или медна тел до крана за студена вода. Ако не вземеш мерки всичките ти открития ще станат известни на американците, и боя се да не е вече късно.
Активен

http://webchat.freenode.net/?channels=ubuntu-bg
The quieter you become, the more you are able to hear.
Две седмици цъкане с мишката спестяват два часа четене на документацията.

DevCeco

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 12
    • Профил
Re: Здравейте, аз съм нов разработчик на ОС
« Отговор #42 -: Jul 16, 2012, 22:32 »
Абе ти още във Фарадеев кафез ще ме вкараш бе... Оооо!!!

На зъболекар не ходя. Нито ме е страх от ЦРУ, масони, илюминати, световни конспирации и кой ще ми открадне откритието.

Само ме е страх да не се събудя някоя нощ извън Матрицата с кабел, стърчащ от задника ми.
Активен

neter

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3408
  • Distribution: Debian, SailfishOS, CentOS
  • Window Manager: LXDE, Lipstick
    • Профил
    • WWW
Re: Здравейте, аз съм нов разработчик на ОС
« Отговор #43 -: Jul 16, 2012, 22:46 »
Е, ясно е, че от това няма да се получи тема, подходяща за текущия раздел, така че намира място в кошчето. Чудех се дали да не отиде в някой от другите два раздела от секцията "Хумор, сатира и забава", но... така и не хванах някакъв определен замисъл в темата. Не мога да гарантирам, че авторът не е Цецо Кукуто, но имам основания да смятам, че не е той. Е, възможно е да е някой негов последовател, имитатор, но може и да е някой шегаджия. Съмнявам се да е последовател, тъй като не виждам никакво защитаване на началната идея в темата. Ако е за майтапа... темата се развива толкова меланхолично, че заспивам преди да се засмея... Липсва и каквато и да е било философия. Не знам... остава ми някаква празнина. Щеше ми се да разбера идеята на темата :)
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Джиду Кришнамурти

dejuren

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1025
  • Distribution: Ubuntu, RedHat
  • Window Manager: lxde KDE4
    • Профил
Re: Здравейте, аз съм нов разработчик на ОС
« Отговор #44 -: Jul 16, 2012, 22:51 »
Абе ти още във Фарадеев кафез ще ме вкараш бе... Оооо!!!

На зъболекар не ходя. Нито ме е страх от ЦРУ, масони, илюминати, световни конспирации и кой ще ми открадне откритието.

Само ме е страх да не се събудя някоя нощ извън Матрицата с кабел, стърчащ от задника ми.
О, това е стария модел. Вече ги слагат на едно друго място.
Е, ясно е, че от това няма да се получи тема, подходяща за текущия раздел, така че намира място в кошчето. Чудех се дали да не отиде в някой от другите два раздела от секцията "Хумор, сатира и забава", но... така и не хванах някакъв определен замисъл в темата. Не мога да гарантирам, че авторът не е Цецо Кукуто, но имам основания да смятам, че не е той. Е, възможно е да е някой негов последовател, имитатор, но може и да е някой шегаджия. Съмнявам се да е последовател, тъй като не виждам никакво защитаване на началната идея в темата. Ако е за майтапа... темата се развива толкова меланхолично, че заспивам преди да се засмея... Липсва и каквато и да е било философия. Не знам... остава ми някаква празнина. Щеше ми се да разбера идеята на темата :)
Идея няма. Трол идея няма. Темата миришеше отдавна, ако питат мен от "При мама".
« Последна редакция: Jul 16, 2012, 22:54 от dejuren »
Активен

http://webchat.freenode.net/?channels=ubuntu-bg
The quieter you become, the more you are able to hear.
Две седмици цъкане с мишката спестяват два часа четене на документацията.