« Отговор #12 -: Aug 05, 2012, 18:19 »
Същия е колега, ама е по-старичка версия. Статично е компилиран, и не иска никакви външни библиотеки. Тръгва на всички графични среди от раз. Обаче сега го търсих из ftp-тата ми, ама не го намирам, мама му стара. Имах го със сигурност преди, но къде ли се е запилял ? Щеше да ти свърши идеална работа. Или поне да го пробваш, може пък да ти хареса. А може и някой друг колега да го има, и да ти го прати. Не знам на нета дали се намира някъде все още.