Анкета

Въпрос: Да развиваме ли ядрена енергетика в Република България чрез изграждането на нова ядрена електроцентрала?

  • Да, понеже така смята партията, на която симпатизирам.
    - 0 (0%)
    Да, убеден(а) съм, че трябва да се строи
    - 29 (9.1%)
    Не, понеже така смята партията, на която симпатизирам.
    - 0 (0%)
    Не, убеден(а) съм, че НЕ трябва да се строи
    - 38 (11.9%)
    Няма да гласувам на референдума - така "каза" партията, на която симпатизирам.
    - 0 (0%)
    Няма да гласувам на референдума - не ща.
    - 7 (2.2%)

Общ брой гласове: 64

Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 35   Надолу

Автор Тема: За или против строежа на нова атомна електроцентрала?  (Прочетена 67713 пъти)

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Референдума на мина и сега червените разбъзикаха кошера. Само дето Путин да внимава да не му хвръкне и на него главата, щото ситуацията в Русия не е кой знае колко по-различна.
Активен

Без правила няма игра

Mitaka

  • Гост
Референдума на мина и сега червените разбъзикаха кошера. Само дето Путин да внимава да не му хвръкне и на него главата, щото ситуацията в Русия не е кой знае колко по-различна.

ти си малоумник.
Не го приемай лично.

Какви червени те гонят бе, пич?
Ти не чуваш ли какъв е зора на педеройко педерисов? да ПРОДАДЕ двата реактора!!!
Що се правиш на ощипана мома, все едно не разбираш това?
Какви зелени, какви червени са ти в главата???

Освен, ако всички ЕРП-та не са хора на станишеф, и по негова коанда са изпратили двойни и тройни сметки?
На мен са ми начислили 2200 kWh за 37 дни! Е, ще ме извиняваш - аз у нас фабрика нямам! Не може от 150 лева сметката да стане 400, и да се оправдаят с.... по-дългия отчетен период, като по-дългото е... 7 дни?!?!

Не разбираш ли, че тука няма политика! Просто трябва буда да бъде свален, и съден! Жалко, че няма народен съд!
И къде се скри тоя малоумник? Нали е много смел? Защо не излезе от мишата си дупка?

Имаше едни такива много смели в Катуница... смляхме ги!
Къде са им колите, къде са им къщите сега? Това трябва да бъде съдбата и на тези, които сега са в парламента. Няма чедвени, няма зелени - ВСИЧКИ!!!!!!!

Ако можех да вървя нормално, съвсем откровено казвам - щах да правя интересни работи в момента.... и си нямаш на представа колко ме е ЯД, че нямам физическа възможност да присъствам! Тези заслужават ЛИНЧ!
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Да, много жалко че няма народен съд и аз не съм му пожизнен председател. Сещам се за много хора, които ще пратя в Белене, започвайки с някои от съседите си.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Ти не чуваш ли какъв е зора на педеройко педерисов? да ПРОДАДЕ двата реактора!!!

Ами ще ги продаде, ти какво предлагаш, да изгният в склада ли? А, сетих се, трябва да строим АЕЦ Белене. Да, ама не. :)

Иначе виновни са всички управлявали 23 години в България, не е само Боко.

П.П. gat3way президент!  :D
Активен

Без правила няма игра

Mitaka

  • Гост
Да, много жалко че няма народен съд и аз не съм му пожизнен председател. Сещам се за много хора, които ще пратя в Белене, започвайки с някои от съседите си.

Предполагам, става въпрос за другото Белене :)
Щото нашите политици са подходящи за една екскурзия до Припят...
Активен

Mitaka

  • Гост
Ти не чуваш ли какъв е зора на педеройко педерисов? да ПРОДАДЕ двата реактора!!!

Ами ще ги продаде, ти какво предлагаш, да изгният в склада ли? А, сетих се, трябва да строим АЕЦ Белене. Да, ама не. :)

Иначе виновни са всички управлявали 23 години в България, не е само Боко.

П.П. gat3way президент!  :D

Значи си съгласен да НЯМАМЕ АЕЦ, а вместо това - педеройко да продаде реакторите???
И как изобщо ти мина през акъла, че този, който ще ги купи няма да ги пусне с пълна пара? :)
Или и ти като останалите неуки на тема ядрена енергетика си представяш, че можеш просто да вдигнеш реактора, и да го закараш другаде?
Активен

vyrgozunqk

  • Гост
Ето митаи, виждаш каква простотия се мъдри тука...
По-евтино, екологично и с по-високо кпд няма... ама тука и инженери няма, а само ощипани секретарки... :)
Активен

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Не искам да ви се бъркам в диспута, само да припомня:
В спорове и дебати атакувайте позицията на опонентите си, не опонентите си.
Активен

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Значи си съгласен да НЯМАМЕ АЕЦ, а вместо това - педеройко да продаде реакторите???

30 страници има тая тема, досега не разбра ли, че съм против АЕЦ Белене?  ^-^

И как изобщо ти мина през акъла, че този, който ще ги купи няма да ги пусне с пълна пара? :)

Да ги пуска, ама у тях си.

Или и ти като останалите неуки на тема ядрена енергетика си представяш, че можеш просто да вдигнеш реактора, и да го закараш другаде?

Е, ако са бетонирани в Белене, тогава да гният там, ще ги преглътнем. Ако са още в завода в Русия, тогава да ги продават "на старо" още дорде са нови.  :-*
Активен

Без правила няма игра

Mitaka

  • Гост
Ето митаи, виждаш каква простотия се мъдри тука...
По-евтино, екологично и с по-високо кпд няма... ама тука и инженери няма, а само ощипани секретарки... :)

Дразня се на всички фенове на буда...
Щото ето сега - тоя ще продаде реакторите, ама виновни били... червените?
Кой ти говори за червени, зелени... бембяни?
Протестите били защото референдума не бил минал.. и пак червените го организирали.... феновете на гейб се оправдават винаги с някой друг...

Днес  еничарите млатешха наред.. и колкото и да плюят и бъзикат Сашо Диков - само неговата телевизия показваше на живо какво става - и как един еничар удари с палката в главата момче, което просто си лежеше на земята... и никой с нищо не заплашваше! Удариха в гърба и друг, който лежеше. Разбиха главата на жена пак така, за нищо. Показаха и възрастен човек с разбита глава, целият в кръв... и за това ли е вниновен някой друг?

Тия, еничарите и те са за съд! Не могат да се оправдаят с оправдано насилие - такова не се прилага срещу стари хора, жени, и лежащи на земята и покрили главите си с ръце млади БЪЛГАРИ! Това е ТЕРОР! А не знам какъв комплексар трбва да е, за да размаже главата на възрастна жена с палка?

И излезе някакъв униформен пеераз, който най-нагло заяви.... как глава с палка не можела да се разцепи, защото глава се разцепвала с остър и твърд предмет....

В Катуница, септември 2011 арестуваха хората по улицата - просто ей така. Както си вървиш - шут в гъза, и в джипката. После в районното - а сега се обади на някой да дойде да те вземе... ОК, що ме прибрахте? Ами беше казано, че трябва да има арестувани....

Иначе мутрата буда си играе футбол... и се перчи по телевизията.
Дано Путин го почерпи от онзи, руския чай. Разправят, бил толкова хубав, че се пиел само веднъж в живота...
Активен

Mitaka

  • Гост
Значи си съгласен да НЯМАМЕ АЕЦ, а вместо това - педеройко да продаде реакторите???

30 страници има тая тема, досега не разбра ли, че съм против АЕЦ Белене?  ^-^

И как изобщо ти мина през акъла, че този, който ще ги купи няма да ги пусне с пълна пара? :)

Да ги пуска, ама у тях си.

Или и ти като останалите неуки на тема ядрена енергетика си представяш, че можеш просто да вдигнеш реактора, и да го закараш другаде?

Е, ако са бетонирани в Белене, тогава да гният там, ще ги преглътнем. Ако са още в завода в Русия, тогава да ги продават "на старо" още дорде са нови.  :-*

Ти не разбра ли, че тебе никой няма да те пита :)
Сега Путин привика твоят овчар, и като се върне - ще каже "ние се договорихме, АЕЦ ще има". Иначе ще пие чай.
И не говори в множествено число...

След буда, наред са разните зелени тревички и пъпешчета.... на всички ще ви се намери майстора. Търпение.
« Последна редакция: Feb 20, 2013, 00:12 от Mitaka »
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Цитат
Предполагам, става въпрос за другото Белене
Щото нашите политици са подходящи за една екскурзия до Припят...

Политиците по симпатичност. Специално Бойко, Сергея и онова недоразумение Волен са за Белене, защото не ме кефят. Разбира се, това ще е след като се разправя със съседите, една тъпа продавачка и редица водещи на ТВ предавания.

Припят е много далече и няма прасета там, а аз все пак искам да спазвам традициите на народния съд.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

Mitaka

  • Гост
Цитат
Предполагам, става въпрос за другото Белене
Щото нашите политици са подходящи за една екскурзия до Припят...

Политиците по симпатичност. Специално Бойко, Сергея и онова недоразумение Волен са за Белене, защото не ме кефят. Разбира се, това ще е след като се разправя със съседите, една тъпа продавачка и редица водещи на ТВ предавания.

Припят е много далече и няма прасета там, а аз все пак искам да спазвам традициите на народния съд.

Как така няма праасета?
Фидосова няма ли да я пратим и нея?
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Виж сега, Фидосова и да я пратим в Припят, аз не съм чувал случай в който прасета да се самоизяждат досега. Така че файдата е никаква. Дори съм чел че екосистемите просто процъфтявали там в последно време, защото нямало хора да регулират популацията. Ти сериозно ли искаш да се пръкнат орди от мутирали Фидоски?

P.S ейййй щях да забравя за моя all-time favourite политик, Р.Овч, който за разлика от адаша си от същата партия е един скучен тъпак. За него моят народен съд е отредил специално наказание. Събува се гол и се надупва пред партийния дом и задника му бива пръснат с възможно най-американското канго на пазара. Ще е уникално шоу и специално това съдебно заседание и присъдата мисля че си заслужава live излъчване в новините и в интернет за хората извън България.
« Последна редакция: Feb 20, 2013, 00:32 от gat3way »
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

Mitaka

  • Гост
Виж сега, Фидосова и да я пратим в Припят, аз не съм чувал случай в който прасета да се самоизяждат досега. Така че файдата е никаква. Дори съм чел че екосистемите просто процъфтявали там в последно време, защото нямало хора да регулират популацията. Ти сериозно ли искаш да се пръкнат орди от мутирали Фидоски?

В интерес на истината, и аз съм чел, че там имало доста развита природа, и доста живоитнки, които си живеят и им няма нищо... даже - бях гледал клип за една баба, която беше над 90 години, живееше в някакво близко селце - та, бабата се върнала няколко години след аварията, и си гледаше кокошки и т.н. в дворчето, и и нямаше нищо... така де, доживяла е 90.... дори имаше някави изявления, че вече било безопасно да се живее там.

Иначе за Фидосова... тя така е страшна, та - не, не искам да мутира :)
Ама все си мисля, че едно прасе може да изяде друго прасе - все пак, Фидосова със сигурност си хапва свинско...

Хайде, че се олях вече :)
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 35   Нагоре
« назад напред »