Автор Тема: Що ли ми се правите на морални и загрижени....  (Прочетена 1202 пъти)

int13

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 167
    • Профил
Много ми е интересно Агент Смит, защо така подхождаш към въпросите за декодирането? Та нима си прокуроче ,което следи ...аха някой да зададе практичен въпрос и ти хак! по главата...бас хващам че имаш поне една кракната програма на ПЦ-то , но нееее..те небива да се учат на лоши работи...слушай...когато ме хванат и кажат..ти защо гледаш без да си платил, аз ще си нося последствията и не е твоя работа да ми казваш, кое е нередно и кое е. + това са граждански правоотношения между мен и кабелана и когато ми представиш документ ,че си техен представител, тогава ще приема критиката ти. Благодаря! ':angry:'
Активен

Nemo dat quod non habet.

  • Гост
Цитат (int13 @ Март 28 2005,13:34)
Много ми е интересно Агент Смит, защо така подхождаш към въпросите за декодирането? Та нима си прокуроче ,което следи ...аха някой да зададе практичен въпрос и ти хак! по главата...бас хващам че имаш поне една кракната програма на ПЦ-то , но нееее..те небива да се учат на лоши работи...слушай...когато ме хванат и кажат..ти защо гледаш без да си платил, аз ще си нося последствията и не е твоя работа да ми казваш, кое е нередно и кое е. + това са граждански правоотношения между мен и кабелана и когато ми представиш документ ,че си техен представител, тогава ще приема критиката ти. Благодаря! ':angry:'

Вярно, че няма право никой да държи сметка на другия, но все пак това са правилата на форума, в който Агента е админ, така че искаш, не искаш ще трябва да се съобразиш. И мен ме дразни това, но все пак форума не е мой та да казвам какво да става.

Послепис: Нямам нищо против никого! Да не останете с впечатление, че се заяждам с някого! Просто изразявам мнение!


Поздрави,
Петко Узунски
Активен

ohubohu

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 355
    • Профил
Темата ми изглежда безсмислена. Такива са правилата на форума! Харесва ни или не, това е!
Цитат
Чувствайте се като у дома си, но не забравяйте, че сте на гости!
Активен

             KISS
(Keep It Simple, Stupid)

n_antonov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1185
    • Профил
    • WWW
Форумът има правила. Спазвайте или си намерете друго място за душевен отдушник.
Активен

-------------------------------------------------------------------------
./debian/rules