Или тарикат, или брутален.Какво общо има изпепеляването на тези къщички с това, дали ще ме хванат.Кое от всичко това не мога?
Да си запазя къщата или да изпепеля комплекса?
Ти и 2-те ги можеш, но ще те гепят, и ако е 2-я случай - в панделата.
Както вече казах - нямаш солиден гръб.
Едното е да сложиш нещата, където им е мястото, другото са последствия за теб самия.
Но, ако си решил да го направиш, как второто ще ти попречи?
Никак.
Общото е,че и в 2-та случая попадаш под ударите на НК.
Трябва да си голям тарикат,за да успееш да избягаш.
Докато са там всички, палиш им полицейския участък или пък кметството, където пребивават корумпетата.
После и там отиват, а ти ги чакаш с нещо.
След това цялата полиция тръгва след теб, ти вече си при МС.
Ескалация ли му казват?
