Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10
 21 
 -: Jun 25, 2026, 15:35 
Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits
Кое от всичко това не мога?
Да си запазя къщата или да изпепеля комплекса?

   Ти и 2-те ги можеш, но ще те гепят, и ако е 2-я случай - в панделата.
Както вече казах - нямаш солиден гръб.
Какво общо има изпепеляването на тези къщички с това, дали ще ме хванат.
Едното е да сложиш нещата, където им е мястото, другото са последствия за теб самия.
Но, ако си решил да го направиш, как второто ще ти попречи?
Никак.

   Общото е,че и в 2-та случая попадаш под ударите на НК.

Трябва да си голям тарикат,за да успееш да избягаш.
Или тарикат, или брутален.
Докато са там всички, палиш им полицейския участък или пък кметството, където пребивават корумпетата.
После и там отиват, а ти ги чакаш с нещо.
След това цялата полиция тръгва след теб, ти вече си при МС.

Ескалация ли му казват?

 22 
 -: Jun 25, 2026, 14:28 
Започната от remotexx - Последна публикация от spec1a
Обедня горкия човек, жив да го оплачеш направо:

https://www.vesti.bg/sviat/ilon-mysk-veche-ne-e-trilioner-6263225

   Направо е за социални помощи.  ;D

   Между другото, "обедняването", т.е. спадането на цената на акциите, е
общо за над 200 мкрд. $, това за повечето държави по света е
направо финансова катастрофа ...

 23 
 -: Jun 25, 2026, 14:23 
Започната от zeridon - Последна публикация от spec1a
   Това хубаво, но ще трябва да пишеш на Perl и/или  PHP.
Не на Python.

   Или ... ще трябва компютъра ти да е включен постоянно, да влиза
автоматично в сайта с административен акаунт и да бърше ...

 24 
 -: Jun 25, 2026, 14:06 
Започната от ray - Последна публикация от spec1a
ИИ агентът Codex на OpenAI масово поврежда SSD дисковете чрез излишно записване на данни

https://www.kaldata.com/%d1%85%d0%b0%d1%80%d0%b4%d1%83%d0%b5%d1%80/%d0%b8%d0%b8-%d0%b0%d0%b3%d0%b5%d0%bd%d1%82%d1%8a%d1%82-codex-%d0%bd%d0%b0-openai-%d0%bc%d0%b0%d1%81%d0%be%d0%b2%d0%be-%d0%bf%d0%be%d0%b2%d1%80%d0%b5%d0%b6%d0%b4%d0%b0-ssd-%d0%b4%d0%b8%d1%81%d0%ba-683598.html


   Извод: не разчитайте на ИИ, особено на разни там  OpenAI,Anthropic
и др. подобни, ръководени от еврейски педерастчета...

 25 
 -: Jun 25, 2026, 14:03 
Започната от zeridon - Последна публикация от 4096bits
Ако Гогата ми даде акаунта си за ден, ще сглобя някакъв скрипт, да преравя новите тези за ключови думи и да трие автоматично.
Веднъж на час например.

 26 
 -: Jun 25, 2026, 14:02 
Започната от 4096bits - Последна публикация от spec1a
Китайски триумф без американски силиций: Новият суперкомпютър LineShine оглави TOP500 и детронира САЩ

https://www.kaldata.com/%d1%85%d0%b0%d1%80%d0%b4%d1%83%d0%b5%d1%80/%d0%ba%d0%b8%d1%82%d0%b0%d0%b9%d1%81%d0%ba%d0%b8-%d1%82%d1%80%d0%b8%d1%83%d0%bc%d1%84-%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%b0%d0%bc%d0%b5%d1%80%d0%b8%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d1%81%d0%ba%d0%b8-%d1%81%d0%b8%d0%bb%d0%b8-683274.html


   Хихихи, и това на фона на санкции от страна на САЩистан.
Китайците стават номер 1 във все повече области.

 27 
 -: Jun 25, 2026, 13:50 
Започната от spec1a - Последна публикация от Acho
Ник'ви мебели не се полагат, стой там в парзни стаи:

https://www.vesti.bg/lyubopitno/vojna-v-spalniata-na-trymp-donald-zadignal-mebelite-na-melaniia-za-lichnite-si-pokoi-6263272

 28 
 -: Jun 25, 2026, 11:43 
Започната от zeridon - Последна публикация от spec1a
   Споко,кашика се върна във форума, ще изтрие каквото трябва.

 29 
 -: Jun 25, 2026, 11:42 
Започната от spec1a - Последна публикация от spec1a
   Тези допълнителни 87.6 млрд. са сериозна сума,дори и за САЩистан.

Ако гласуващите имат поне капчица мозък, ще го порежат.

 30 
 -: Jun 25, 2026, 11:27 
Започната от remotexx - Последна публикация от spec1a
Кое от всичко това не мога?
Да си запазя къщата или да изпепеля комплекса?

   Ти и 2-те ги можеш, но ще те гепят, и ако е 2-я случай - в панделата.
Както вече казах - нямаш солиден гръб.
Какво общо има изпепеляването на тези къщички с това, дали ще ме хванат.
Едното е да сложиш нещата, където им е мястото, другото са последствия за теб самия.
Но, ако си решил да го направиш, как второто ще ти попречи?
Никак.

   Общото е,че и в 2-та случая попадаш под ударите на НК.

Трябва да си голям тарикат,за да успееш да избягаш.

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10