Страници: [1] 2 3 ... 10
 1 
 -: Днес в 20:42 
Започната от zeridon - Последна публикация от 4096bits
Изобщо не разбрах, за какво говориш  :D
Не се занимавам с Митоси и подобни.


 2 
 -: Днес в 20:36 
Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits
Няма нервно напрежение.
Само казвам, че ще си слагаш главата в торбата за нещо, най-добре скачай с двата крака.

 3 
 -: Днес в 18:39 
Започната от remotexx - Последна публикация от remotexx
Да смъкнем малко нервното напрежение.. вече ще може да медитирате и по врeме на движение - без да си сваляте маратонките

https://www.cnn.com/style/nike-mind-altering-shoes-neuro-wearables-intl-spc

the foam nodes firing up mechanoreceptors and subsequently stimulating parts of the brain is not dissimilar to the process of meditation, whereby the mind is actively encouraged to think about what is happening within the body.

 4 
 -: Днес в 18:36 
Започната от zeridon - Последна публикация от remotexx
Даваш го на Курсора, той знае всичко  [_]3
или на Клод и сие...

А за Питоня и там външните услуги, там Митоса е баш майстора, първо за разпробиване на дупки, че инак ще трябва да е на това на което си е написан - Пърл и ПХП (пърлиш го не пърлиш - все тая)

 5 
 -: Днес в 17:42 
Започната от zeridon - Последна публикация от 4096bits
Защо не на Python?
Perl не зная.
РНР също.

Има безплатни услуги, които с толкова малък трафик ще си останат безплатни.
Качва се скрипта там, дава се на cron да го пуска веднъж на час и забравяш

 6 
 -: Днес в 15:35 
Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits
Кое от всичко това не мога?
Да си запазя къщата или да изпепеля комплекса?

   Ти и 2-те ги можеш, но ще те гепят, и ако е 2-я случай - в панделата.
Както вече казах - нямаш солиден гръб.
Какво общо има изпепеляването на тези къщички с това, дали ще ме хванат.
Едното е да сложиш нещата, където им е мястото, другото са последствия за теб самия.
Но, ако си решил да го направиш, как второто ще ти попречи?
Никак.

   Общото е,че и в 2-та случая попадаш под ударите на НК.

Трябва да си голям тарикат,за да успееш да избягаш.
Или тарикат, или брутален.
Докато са там всички, палиш им полицейския участък или пък кметството, където пребивават корумпетата.
После и там отиват, а ти ги чакаш с нещо.
След това цялата полиция тръгва след теб, ти вече си при МС.

Ескалация ли му казват?

 7 
 -: Днес в 14:28 
Започната от remotexx - Последна публикация от spec1a
Обедня горкия човек, жив да го оплачеш направо:

https://www.vesti.bg/sviat/ilon-mysk-veche-ne-e-trilioner-6263225

   Направо е за социални помощи.  ;D

   Между другото, "обедняването", т.е. спадането на цената на акциите, е
общо за над 200 мкрд. $, това за повечето държави по света е
направо финансова катастрофа ...

 8 
 -: Днес в 14:23 
Започната от zeridon - Последна публикация от spec1a
   Това хубаво, но ще трябва да пишеш на Perl и/или  PHP.
Не на Python.

   Или ... ще трябва компютъра ти да е включен постоянно, да влиза
автоматично в сайта с административен акаунт и да бърше ...

 9 
 -: Днес в 14:06 
Започната от ray - Последна публикация от spec1a
ИИ агентът Codex на OpenAI масово поврежда SSD дисковете чрез излишно записване на данни

https://www.kaldata.com/%d1%85%d0%b0%d1%80%d0%b4%d1%83%d0%b5%d1%80/%d0%b8%d0%b8-%d0%b0%d0%b3%d0%b5%d0%bd%d1%82%d1%8a%d1%82-codex-%d0%bd%d0%b0-openai-%d0%bc%d0%b0%d1%81%d0%be%d0%b2%d0%be-%d0%bf%d0%be%d0%b2%d1%80%d0%b5%d0%b6%d0%b4%d0%b0-ssd-%d0%b4%d0%b8%d1%81%d0%ba-683598.html


   Извод: не разчитайте на ИИ, особено на разни там  OpenAI,Anthropic
и др. подобни, ръководени от еврейски педерастчета...

 10 
 -: Днес в 14:03 
Започната от zeridon - Последна публикация от 4096bits
Ако Гогата ми даде акаунта си за ден, ще сглобя някакъв скрипт, да преравя новите тези за ключови думи и да трие автоматично.
Веднъж на час например.

Страници: [1] 2 3 ... 10