ИИ-то масово е навсякъде. И Ватикана не се предпази от това:
https://www.vesti.bg/lyubopitno/izkustven-intelekt-razbi-tajnite-na-vatikana-kakvo-razkri-6263027
|
1
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Днес в 11:21
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от Acho | ||
|
2
-: Днес в 11:18
|
||
| Започната от spec1a - Последна публикация от Acho | ||
|
Дончо май не е много доволен от хамериканския интелиджънс:
https://novini.bg/article/2026062307334508288 |
||
|
3
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Зелена сделка: за и против
-: Днес в 11:15
|
||
| Започната от ddantgwyn - Последна публикация от Acho | ||
|
Зелена сделка ли ? Ами да, но трябват още и още по много пари:
https://novini.bg/article/2026062307000296363 |
||
|
4
-: Днес в 11:13
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от Acho | ||
|
А тази дрога ще ги разсипе всичките зависими. Има да летят от мостове и балкони на блокове:
https://novini.bg/article/2026062306592351775 |
||
|
5
-: Днес в 10:21
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от spec1a | ||
|
Киър Стармър си подаде оставката като премиер на Великобритания
https://news.bg/int-politics/kiar-starmar-si-podade-ostavkata-kato-premier-na-velikobritaniya.html Педала Стармър въобще не трябваше да идва на власт. Вкара нагло мюсли фередже за министър на вътрешните работи и т.н. |
||
|
6
-: Днес в 10:17
|
||
| Започната от spec1a - Последна публикация от spec1a | ||
|
Е не само талянците са с големи проблеми в ГейРопата -
голям външен дълг, сериозни бюджетни дефицити и т.н. |
||
|
7
-: Днес в 09:05
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от Acho | ||
|
Хикс игрек зет, 'се там. Като ще се сгъбва едно нещо - задължително ще каталяса:
https://www.vesti.bg/sviat/socialnata-mrezha-x-pretyrpia-sriv-6262979 |
||
|
8
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: (безнадеждната) Руско-украинска война от 2022-2029 год.
-: Днес в 09:03
|
||
| Започната от go_fire - Последна публикация от Acho | ||
|
Ама знаят къде да се целят украинците, баш в оръжейните заводи:
https://www.vesti.bg/sviat/ukrajna-udari-ruski-voenen-zavod-vyv-voronezh-porazeni-sa-moshtnosti-za-raketna-elektronika-6262987 |
||
|
9
-: Днес в 08:56
|
||
| Започната от spec1a - Последна публикация от Acho | ||
|
10
-: Днес в 08:53
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от Acho | ||
|
Заповедите те си излизат, ама кога ли реално ще ги съборите:
https://novini.bg/article/2026062305270731956 |
||