Още една работа само за ИИ ...че на барабите до Марс не им се ходи камо ли до оттатък Вояджърите
https://www.youtube.com/watch?v=go-50Dpzs20
Мдам нищо не е както преди...
|
1
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Днес в 06:17
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от remotexx | ||
|
2
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Днес в 01:15
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от 4096bits | ||
|
Знаеш предполагам, как са правени "тестовете" с "ваксината" срещу Ковид - със компютърни симулации.
Какво знаем в момента за въпросните препарати? Че са крайно вредни и опасни. Никола Тесла го знаеш и него? Този му цитат знаеш ли го? Цитат Today’s scientists have substituted mathematics for experiments, and they wander off through equation after equation, and eventually build a structure which has no relation to reality. Не можеш да вкараш реалността в таблици и формули и да градиш върху илюзията, която си сътворил от това. |
||
|
3
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Jun 26, 2026, 20:54
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от remotexx | ||
Туй пък дано да е полезно, и да помага на орицата:Как да повярвам, че нещото е създало ваксина и на следващия ден са я тествали вече на хора. Чрез алгоритми за машинно обучение е създаден т.нар. "суперантиген", който съдържа общите характеристики на цяла група коронавируси, включително и на такива, които все още не са се появили. ... Учените смятат, че технологията може да бъде приложена не само срещу коронавирусите, но и срещу други бързо променящи се вируси, включително сезонния грип. Аха, значи може(ли са) да излекуват и всички видове грип (вкл. и бъдещи) но не са го направили .. може би защото от грип не се умира (поне не токова често както от ковид) пък и печалбата не е за изпускане т.е. отново ще ни ваксинират всеки сезон срещу сезонния грип... |
||
|
4
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Jun 26, 2026, 20:29
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от 4096bits | ||
|
Не мога да ги разбера някои хора.
Сящаш не порастват или не научават нищо, докато се изнизва живота им. Кога, като са ти предложили нещо прекалено хубаво, то се е оказало наистина толкова хубаво? Тези вярно са се вързали, че парче силиции, на което му плащаш само тока от тук насетне, ще им свърши всичката работа. Ей така, за без пари. |
||
|
5
-: Jun 26, 2026, 20:27
|
||
| Започната от zeridon - Последна публикация от 4096bits | ||
|
Ама защо да пробивам форума, като си го ползвам?!
Не бих причинил това на Гогата или на който го държи вече толкова време. Поне дотолкова уважавам хората, които познавам задочно. Е, втория не. Но иначе да, това беше идеята. Да се автоматизира човешко действие. Старо, та старо… |
||
|
6
-: Jun 26, 2026, 19:29
|
||
| Започната от zeridon - Последна публикация от remotexx | ||
Изобщо не разбрах, за какво говоришА!? Навярно имаше предвид да си работи Питоня на твойта си машина (там под уеб драйвър и сие) а аз (под)разбрах за работа на същата машина на която си върви и форумо... та за (да стигнеш до)там първо си требе да набараш съществуваща дупка или да разпробиеш нова ..е те там Митоса е цар (или Фабулата ако препочиташ латински и пр. мъртви езици) |
||
|
7
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Jun 26, 2026, 15:04
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от spec1a | ||
|
Ford върна на работа инженери, които уволни заради AI, за да поправят бъркотията, която той създаде
https://www.kaldata.com/%d0%b0%d0%b2%d1%82%d0%be%d0%bc%d0%be%d0%b1%d0%b8%d0%bb%d0%b8/ford-%d0%b2%d1%8a%d1%80%d0%bd%d0%b0-%d0%bd%d0%b0-%d1%80%d0%b0%d0%b1%d0%be%d1%82%d0%b0-%d0%b8%d0%bd%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%b5%d1%80%d0%b8-%d0%ba%d0%be%d0%b8%d1%82%d0%be-%d1%83%d0%b2%d0%be%d0%bb%d0%bd-684167.html Хенри Форд се върти като пумпал в гроба си ... |
||
|
8
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Jun 26, 2026, 15:02
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от spec1a | ||
|
Там е работата,че може въобще да не е безобидна.
|
||
|
9
-: Jun 26, 2026, 14:59
|
||
| Започната от spec1a - Последна публикация от spec1a | ||
|
Това вече е сериозен проблем.
Открити са критични уязвимости в популярната SSH библиотека libssh2 https://www.kaldata.com/it-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%b8/%d0%be%d1%82%d0%ba%d1%80%d0%b8%d1%82%d0%b8-%d1%81%d0%b0-%d0%ba%d1%80%d0%b8%d1%82%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%b8-%d1%83%d1%8f%d0%b7%d0%b2%d0%b8%d0%bc%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b8-%d0%b2-%d0%bf%d0%be%d0%bf%d1%83-683861.html |
||
|
10
-: Jun 26, 2026, 10:31
|
||
| Започната от spec1a - Последна публикация от 4096bits | ||
