Ford върна на работа инженери, които уволни заради AI, за да поправят бъркотията, която той създаде
https://www.kaldata.com/%d0%b0%d0%b2%d1%82%d0%be%d0%bc%d0%be%d0%b1%d0%b8%d0%bb%d0%b8/ford-%d0%b2%d1%8a%d1%80%d0%bd%d0%b0-%d0%bd%d0%b0-%d1%80%d0%b0%d0%b1%d0%be%d1%82%d0%b0-%d0%b8%d0%bd%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%b5%d1%80%d0%b8-%d0%ba%d0%be%d0%b8%d1%82%d0%be-%d1%83%d0%b2%d0%be%d0%bb%d0%bd-684167.html
Хенри Форд се върти като пумпал в гроба си ...
|
1
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Днес в 15:04
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от spec1a | ||
|
2
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Днес в 15:02
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от spec1a | ||
|
Там е работата,че може въобще да не е безобидна.
|
||
|
3
-: Днес в 14:59
|
||
| Започната от spec1a - Последна публикация от spec1a | ||
|
Това вече е сериозен проблем.
Открити са критични уязвимости в популярната SSH библиотека libssh2 https://www.kaldata.com/it-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%b8/%d0%be%d1%82%d0%ba%d1%80%d0%b8%d1%82%d0%b8-%d1%81%d0%b0-%d0%ba%d1%80%d0%b8%d1%82%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%b8-%d1%83%d1%8f%d0%b7%d0%b2%d0%b8%d0%bc%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b8-%d0%b2-%d0%bf%d0%be%d0%bf%d1%83-683861.html |
||
|
4
-: Днес в 10:31
|
||
| Започната от spec1a - Последна публикация от 4096bits | ||
|
5
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Днес в 09:17
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от Acho | ||
|
Е, то някаква си безобидна ваксинка. Колко му е да се пробва ?
|
||
|
6
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Днес в 08:11
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от 4096bits | ||
Туй пък дано да е полезно, и да помага на орицата:Как да повярвам, че нещото е създало ваксина и на следващия ден са я тествали вече на хора. Кой се прави на морско свинче просто така? И това изобщо позволено ли е на запад от законите или отново в някоя лаборатория в третия свят? Върху хора, които не знаят, на какво се подлагат. |
||
|
7
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Днес в 07:20
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от Acho | ||
|
8
-: Днес в 07:16
|
||
| Започната от spec1a - Последна публикация от Acho | ||
|
Ама как може такова нещо ? Да не кръщават децата си Дони, баш като президента:
https://www.vesti.bg/sviat/amerika-se-otkaza-ot-donald-imeto-na-trymp-dostigna-istorichesko-dyno-6263255 |
||
|
9
-: Днес в 07:13
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от Acho | ||
|
А тия тримката си правят някакви свои сметки, тайничко и полека си чаткат:
https://www.vesti.bg/sviat/razsledvat-ursula-fon-der-lajen-zaradi-tajni-chatove-sys-zelenski-i-makron-6263289 |
||
|
10
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: (безнадеждната) Руско-украинска война от 2022-2029 год.
-: Днес в 07:05
|
||
| Започната от go_fire - Последна публикация от Acho | ||
|
На рашъните никак не им се спира войната. Вече им е трудно, ама не се отказват:
https://fakti.bg/world/1063504-rusia-e-gotova-da-vouva-oshte-generalite-sa-garantirali-na-vladimir-putin-che-shte-prevzemat-chetiri-regiona-v-ukraina |
||