Обедня горкия човек, жив да го оплачеш направо:
https://www.vesti.bg/sviat/ilon-mysk-veche-ne-e-trilioner-6263225
Направо е за социални помощи.

Между другото, "обедняването", т.е. спадането на цената на акциите, е
общо за над 200 мкрд. $, това за повечето държави по света е
направо финансова катастрофа ...