И големи проблеми.
|
1
-: Днес в 22:36
|
||
| Започната от spec1a - Последна публикация от 4096bits | ||
|
2
-: Днес в 22:35
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits | ||
|
Кое от всичко това не мога?
Да си запазя къщата или да изпепеля комплекса? |
||
|
3
-: Днес в 22:17
|
||
| Започната от robobaio - Последна публикация от 4096bits | ||
|
4
-: Днес в 20:26
|
||
| Започната от robobaio - Последна публикация от remotexx | ||
|
5
-: Днес в 17:53
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от spec1a | ||
Ако не ги съборят, това означава ли, че ще мога да си вдигна къща, където ми скимне, а после, ако искаш да я съборят, да ги съдя за дискриминация? Не можеш, трябва да си раздал кинти "където трябва", и да имаш солиден гръб ( в случая във Варна - укромафията...). |
||
|
6
-: Днес в 17:30
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits | ||
|
7
-: Днес в 14:02
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits | ||
|
Ако не ги съборят, това означава ли, че ще мога да си вдигна къща, където ми скимне, а после, ако искат да я съборят, да ги съдя за дискриминация?
Ако не искат да ми обърнат внимание (понеже ние нямаме в законодателството нещото, наречено прецедент), да ги съдя след това и в Страсбург… Ако и след това все пак решат да ми бутнат къщата, да мина с приятелчета една нощ и да изпепеля целия комплекс. Щото, ако за едни може, би трябвало да може и за всеки. |
||
|
8
-: Днес в 12:48
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от spec1a | ||
|
Разбира се,че трябва да се съборят, но ми се струва,че укрите ще
"опищят орталъка", мафиота,който е собственик на "КУБ" явно има много сериозни връзки с властите в Киев, може би дори и с хора от близкото обкръжение на еврейския наркоман. Скандалът може да стигне до евроГейските институции, укрите ще се изкарат репресирани от Българските власти... |
||
|
9
-: Днес в 12:39
|
||
| Започната от spec1a - Последна публикация от spec1a | ||
|
Управляващите в Италия не са чак такива путки като нашите.
Герберасти,ППДБ -та и др. подобни, правещи свирки на САЩистанците. А и Италия е много по-сериозна държава, с голяма тежест. |
||
|
10
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Днес в 12:34
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от spec1a | ||
|
Това ще е пародия, знам ги тия програми.
Ще се усвояват едни кинти ... |
||

