Страници: [1] 2 3 ... 10
 1 
 -: Днес в 10:31 
Започната от spec1a - Последна публикация от 4096bits
Тези ли бяха най-сигурните телефони?

https://www.youtube.com/watch?v=fGo6JEQ7pPg

 2 
 -: Днес в 09:17 
Започната от ray - Последна публикация от Acho
Е, то някаква си безобидна ваксинка. Колко му е да се пробва ?

 3 
 -: Днес в 08:11 
Започната от ray - Последна публикация от 4096bits
Туй пък дано да е полезно, и да помага на орицата:

https://novini.bg/article/2026062513400430658
Как да повярвам, че нещото е създало ваксина и на следващия ден са я тествали вече на хора.
Кой се прави на морско свинче просто така?

И това изобщо позволено ли е на запад от законите или отново в някоя лаборатория в третия свят?
Върху хора, които не знаят, на какво се подлагат.

 4 
 -: Днес в 07:20 
Започната от ray - Последна публикация от Acho
Туй пък дано да е полезно, и да помага на орицата:

https://novini.bg/article/2026062513400430658

 5 
 -: Днес в 07:16 
Започната от spec1a - Последна публикация от Acho
Ама как може такова нещо ? Да не кръщават децата си Дони, баш като президента:

https://www.vesti.bg/sviat/amerika-se-otkaza-ot-donald-imeto-na-trymp-dostigna-istorichesko-dyno-6263255

 6 
 -: Днес в 07:13 
Започната от remotexx - Последна публикация от Acho
А тия тримката си правят някакви свои сметки, тайничко и полека си чаткат:

https://www.vesti.bg/sviat/razsledvat-ursula-fon-der-lajen-zaradi-tajni-chatove-sys-zelenski-i-makron-6263289

 7 
 -: Днес в 07:05 
Започната от go_fire - Последна публикация от Acho
На рашъните никак не им се спира войната. Вече им е трудно, ама не се отказват:

https://fakti.bg/world/1063504-rusia-e-gotova-da-vouva-oshte-generalite-sa-garantirali-na-vladimir-putin-che-shte-prevzemat-chetiri-regiona-v-ukraina

 8 
 -: Днес в 06:56 
Започната от go_fire - Последна публикация от Acho
Всяка вечер тия изпращат по толкова много дронове. Кои прихванали, кои не можали, ама ударите са сериозни:

https://fakti.bg/world/1063565-nosht-na-ognen-sblasak-masirani-vazdushni-udari-mejdu-rusia-i-ukraina

 9 
 -: Jun 25, 2026, 20:42 
Започната от zeridon - Последна публикация от 4096bits
Изобщо не разбрах, за какво говориш  :D
Не се занимавам с Митоси и подобни.


 10 
 -: Jun 25, 2026, 20:36 
Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits
Няма нервно напрежение.
Само казвам, че ще си слагаш главата в торбата за нещо, най-добре скачай с двата крака.

Страници: [1] 2 3 ... 10