Ако не ги съборят, това означава ли, че ще мога да си вдигна къща, където ми скимне, а после, ако искаш да я съборят, да ги съдя за дискриминация?
Ако не искат да ми обърнат внимание (понеже ние нямаме в законодателството нещото, наречено прецедент), да ги съдя след това и в Страсбург…
Ако и след това все пак решат да ми бутнат къщата, да мина с приятелчета една нощ и да изпепеля целия комплекс.
Щото, ако за едни може, би трябвало да може и за всеки.
|
1
-: Днес в 14:02
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits | ||
|
2
-: Днес в 12:48
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от spec1a | ||
|
Разбира се,че трябва да се съборят, но ми се струва,че укрите ще
"опищят орталъка", мафиота,който е собственик на "КУБ" явно има много сериозни връзки с властите в Киев, може би дори и с хора от близкото обкръжение на еврейския наркоман. Скандалът може да стигне до евроГейските институции, укрите ще се изкарат репресирани от Българските власти... |
||
|
3
-: Днес в 12:39
|
||
| Започната от spec1a - Последна публикация от spec1a | ||
|
Управляващите в Италия не са чак такива путки като нашите.
Герберасти,ППДБ -та и др. подобни, правещи свирки на САЩистанците. А и Италия е много по-сериозна държава, с голяма тежест. |
||
|
4
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Днес в 12:34
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от spec1a | ||
|
Това ще е пародия, знам ги тия програми.
Ще се усвояват едни кинти ... |
||
|
5
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: (безнадеждната) Руско-украинска война от 2022-2029 год.
-: Днес в 12:27
|
||
| Започната от go_fire - Последна публикация от spec1a | ||
|
Кирил Петков се насочва към бизнеса с военни дронове?
https://www.kaldata.com/it-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%b8/%d0%ba%d0%b8%d1%80%d0%b8%d0%bb-%d0%bf%d0%b5%d1%82%d0%ba%d0%be%d0%b2-%d1%81%d0%b5-%d0%bd%d0%b0%d1%81%d0%be%d1%87%d0%b2%d0%b0-%d0%ba%d1%8a%d0%bc-%d0%b1%d0%b8%d0%b7%d0%bd%d0%b5%d1%81%d0%b0-%d1%81-%d0%b2-682826.html Кирчо про100то явно има връзки с укрите,ако не и със самия еврейски наркоман, та тяхно ноу-хау ще използва ... Не си е губил времето,докато е бил във властта ... ![]() |
||
|
6
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: (безнадеждната) Руско-украинска война от 2022-2029 год.
-: Днес в 10:51
|
||
| Започната от go_fire - Последна публикация от Acho | ||
|
А хамериканците са му го казали на мистер Бийн:
https://www.vesti.bg/sviat/mistyr-bijn-na-krek-skandalni-obidi-ot-beliia-dom-kym-zelenski-vzriviha-sasht-6262922 |
||
|
7
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: (безнадеждната) Руско-украинска война от 2022-2029 год.
-: Днес в 09:34
|
||
| Започната от go_fire - Последна публикация от remotexx | ||
|
всичко върви по план - москалите яко го закъсаха
https://www.youtube.com/watch?v=eFrxlYVDqpE |
||
|
8
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Днес в 08:57
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от Acho | ||
|
Сега ще ги обучават тия специалисти, ами после ще ги уволняваъ ли:
https://www.vesti.bg/lyubopitno/syzdadoha-pyrvata-bylgarska-programa-za-obuchenie-na-sluzhiteli-s-izkustven-intelekt-6262883 |
||
|
9
-: Днес в 08:53
|
||
| Започната от spec1a - Последна публикация от Acho | ||
|
Май много са скарани Дончо и Мелонката. И сега Италия го отнася:
https://www.vesti.bg/sviat/trymp-italiia-ne-e-tam-kogato-svetyt-ima-nuzhda-ot-neia-6262907 |
||
|
10
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: (безнадеждната) Руско-украинска война от 2022-2029 год.
-: Днес в 08:46
|
||
| Започната от go_fire - Последна публикация от Acho | ||
|
Дали скоро ще я видят рашъните тази победа:
https://fakti.bg/world/1062599-kremal-povtori-rusia-ochakva-pobeda-nikoi-ne-moje-da-ni-pobedi |
||
