Страници: [1] 2 3 ... 10
 1 
 -: Днес в 22:36 
Започната от spec1a - Последна публикация от 4096bits
И големи проблеми.

 2 
 -: Днес в 22:35 
Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits
Кое от всичко това не мога?
Да си запазя къщата или да изпепеля комплекса?

 3 
 -: Днес в 22:17 
Започната от robobaio - Последна публикация от 4096bits
Иранците къртят  ;D

https://www.facebook.com/reel/1030253529344682

 4 
 -: Днес в 20:26 
Започната от robobaio - Последна публикация от remotexx
https://www.segabg.com/category-then/umrya-putin-i-se-naredi-na-opashka-za-ada

https://www.segabg.com/category-then/malko-hora-znayat-che-vuv-fsb-se-vliza-po-rozhdenie

 5 
 -: Днес в 17:53 
Започната от remotexx - Последна публикация от spec1a
Ако не ги съборят, това означава ли, че ще мога да си вдигна къща, където ми скимне, а после, ако искаш да я съборят, да ги съдя за дискриминация?
Ако не искат да ми обърнат внимание (понеже ние нямаме в законодателството нещото, наречено прецедент), да ги съдя след това и в Страсбург…

Ако и след това все пак решат да ми бутнат къщата, да мина с приятелчета една нощ и да изпепеля целия комплекс.

Щото, ако за едни може, би трябвало да може и за всеки.

   Не можеш, трябва да си раздал кинти "където трябва", и да имаш
солиден гръб ( в случая във Варна -  укромафията...).

 6 
 -: Днес в 17:30 
Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits
Ремо, с какво ви хранят там?   :o

https://x.com/WallStreetApes/status/2068758756859744386?s=20

 7 
 -: Днес в 14:02 
Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits
Ако не ги съборят, това означава ли, че ще мога да си вдигна къща, където ми скимне, а после, ако искат да я съборят, да ги съдя за дискриминация?
Ако не искат да ми обърнат внимание (понеже ние нямаме в законодателството нещото, наречено прецедент), да ги съдя след това и в Страсбург…

Ако и след това все пак решат да ми бутнат къщата, да мина с приятелчета една нощ и да изпепеля целия комплекс.

Щото, ако за едни може, би трябвало да може и за всеки.

 8 
 -: Днес в 12:48 
Започната от remotexx - Последна публикация от spec1a
   Разбира се,че трябва да се съборят, но ми се струва,че укрите ще
"опищят орталъка", мафиота,който е собственик на "КУБ" явно има
много сериозни връзки с властите в Киев, може би дори и с хора
от близкото обкръжение на еврейския наркоман.
   Скандалът може да стигне до евроГейските институции, укрите
ще се изкарат репресирани от Българските власти...

 9 
 -: Днес в 12:39 
Започната от spec1a - Последна публикация от spec1a
   Управляващите в Италия не са чак такива путки като нашите.
Герберасти,ППДБ -та и др. подобни, правещи свирки на САЩистанците.

А и Италия е много по-сериозна държава, с голяма тежест.

 10 
 -: Днес в 12:34 
Започната от ray - Последна публикация от spec1a
   Това ще е пародия, знам ги тия програми.
Ще се усвояват едни кинти ...

Страници: [1] 2 3 ... 10