Страници: [1] 2 3 ... 10
 1 
 -: Днес в 04:51 
Започната от remotexx - Последна публикация от remotexx
Да се покриеш от властите напр.  ;)

https://www.vesti.bg/bulgaria/britanskite-vlasti-izdirvat-3-500-bylgari-za-nepogaseni-studentski-zaemi-6262873
Британските власти издирват 3 500 българи за непогасени студентски заеми
Размерът на задълженията при някои от тях достига шестцифрени суми


--
Мисирката направо изби рибата с т'ва "видяхме как млади хора търсят дупки във Великобритания" ми к'во да търсят младите (кой за каквото си мисли)

..явно българските дупки вече за нищо не стават и/ли са си изчерпали лимита  :D

П.П. Мила родна картинка
...единия ми тръгнал с ножа да влиза в престрелка, а пък другия е егати стрелеца с прободната рана
https://www.vesti.bg/bulgaria/kyrvaviiat-ekshyn-na-plazha-kraj-varna-prostrelian-i-namushkan-s-nozh-se-boriat-za-zhivota-si-6262940

 2 
 -: Днес в 04:13 
Започната от ray - Последна публикация от remotexx
Гогата (беш)е прав - след програмистите дойде ред и на счетитата да намажат  [_]3

 3 
 -: Днес в 01:46 
Започната от go_fire - Последна публикация от remotexx
Кирил Петков се насочва към бизнеса с военни дронове?

https://www.kaldata.com/it-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%b8/%d0%ba%d0%b8%d1%80%d0%b8%d0%bb-%d0%bf%d0%b5%d1%82%d0%ba%d0%be%d0%b2-%d1%81%d0%b5-%d0%bd%d0%b0%d1%81%d0%be%d1%87%d0%b2%d0%b0-%d0%ba%d1%8a%d0%bc-%d0%b1%d0%b8%d0%b7%d0%bd%d0%b5%d1%81%d0%b0-%d1%81-%d0%b2-682826.html


   Кирчо про100то явно има връзки с укрите,ако не и със самия еврейски
наркоман, та тяхно ноу-хау ще използва ...
Не си е губил времето,докато е бил във властта ...  >:D

A аз откога ви разправям - инвестирайте се бе.. уж сте косоджамити банкери а пак ви изпревариха
...а-а-а някой хора имат (по) много 3Д принтерри - и не ги оставят да прашасват  ;D

 4 
 -: Jun 22, 2026, 22:36 
Започната от spec1a - Последна публикация от 4096bits
И големи проблеми.

 5 
 -: Jun 22, 2026, 22:35 
Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits
Кое от всичко това не мога?
Да си запазя къщата или да изпепеля комплекса?

 6 
 -: Jun 22, 2026, 22:17 
Започната от robobaio - Последна публикация от 4096bits
Иранците къртят  ;D

https://www.facebook.com/reel/1030253529344682

 7 
 -: Jun 22, 2026, 20:26 
Започната от robobaio - Последна публикация от remotexx
https://www.segabg.com/category-then/umrya-putin-i-se-naredi-na-opashka-za-ada

https://www.segabg.com/category-then/malko-hora-znayat-che-vuv-fsb-se-vliza-po-rozhdenie

 8 
 -: Jun 22, 2026, 17:53 
Започната от remotexx - Последна публикация от spec1a
Ако не ги съборят, това означава ли, че ще мога да си вдигна къща, където ми скимне, а после, ако искаш да я съборят, да ги съдя за дискриминация?
Ако не искат да ми обърнат внимание (понеже ние нямаме в законодателството нещото, наречено прецедент), да ги съдя след това и в Страсбург…

Ако и след това все пак решат да ми бутнат къщата, да мина с приятелчета една нощ и да изпепеля целия комплекс.

Щото, ако за едни може, би трябвало да може и за всеки.

   Не можеш, трябва да си раздал кинти "където трябва", и да имаш
солиден гръб ( в случая във Варна -  укромафията...).

 9 
 -: Jun 22, 2026, 17:30 
Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits
Ремо, с какво ви хранят там?   :o

https://x.com/WallStreetApes/status/2068758756859744386?s=20

 10 
 -: Jun 22, 2026, 14:02 
Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits
Ако не ги съборят, това означава ли, че ще мога да си вдигна къща, където ми скимне, а после, ако искат да я съборят, да ги съдя за дискриминация?
Ако не искат да ми обърнат внимание (понеже ние нямаме в законодателството нещото, наречено прецедент), да ги съдя след това и в Страсбург…

Ако и след това все пак решат да ми бутнат къщата, да мина с приятелчета една нощ и да изпепеля целия комплекс.

Щото, ако за едни може, би трябвало да може и за всеки.

Страници: [1] 2 3 ... 10