Girls From Your Town - No Selfie - Anonymous Casual Dating
https://SecretPrivat.com
Girls In Your Town - Anonymous Casual Dating - No Selfie
NEW GIRLS
Cayla Bri
Kriss Kiss
Anika Uwunikaa
Abigail Ratchford
Brianna Bums
Natsumi
Mona Amona
Ellise Sugar
Natsumi
Clara Blanc
EVELYN Stone
Anastasia Doll
Judy Blooms
|
1
-: Днес в 01:10
|
||
| Започната от zeridon - Последна публикация от alkor | ||
|
2
-: Jun 24, 2026, 18:09
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от Acho | ||
|
Мастиите са навсякъде.
|
||
|
3
-: Jun 24, 2026, 17:09
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от remotexx | ||
|
Еххх тея рускини - разведоха го човека
https://www.vesti.bg/sviat/bil-gejts-razkri-ruskinite-s-koito-e-imal-seksualni-aferi-6263185 или какот казваше там баш баканинът им - ние нямаме леки жени, но пък нашите са най-добри(те) те така... |
||
|
4
-: Jun 24, 2026, 12:38
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits | ||
Какво общо има изпепеляването на тези къщички с това, дали ще ме хванат.Кое от всичко това не мога? Едното е да сложиш нещата, където им е мястото, другото са последствия за теб самия. Но, ако си решил да го направиш, как второто ще ти попречи? Никак. |
||
|
5
-: Jun 24, 2026, 10:18
|
||
| Започната от remotexx - Последна публикация от Acho | ||
|
А сакатлъци стават навсякъде където има техника:
https://fakti.bg/world/1063033-vazstanovavat-dvijenieto-na-vlakovete-v-germania-sled-mashtaben-it-sriv |
||
|
6
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Jun 24, 2026, 10:06
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от Acho | ||
|
Започват ли вече тия съкращения, май навсякъде ще се появят:
https://www.vesti.bg/sviat/oracle-sykrati-21-000-sluzhiteli-prez-2026-g.-zaradi-investicii-v-ai-6263030 |
||
|
7
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: (безнадеждната) Руско-украинска война от 2022-2029 год.
-: Jun 24, 2026, 09:55
|
||
| Започната от go_fire - Последна публикация от Acho | ||
|
Е какви да са атакитею, туй война ли е с врага, или шегичка. Ама смъртоносни са, то и украинските не са "на ужким":
https://www.vesti.bg/sviat/zashto-ruskite-ataki-sreshtu-ukrajna-stavat-vse-po-smyrtonosni-6263050 |
||
|
8
-: Jun 24, 2026, 09:53
|
||
| Започната от spec1a - Последна публикация от Acho | ||
|
Е сега кой ще води войната ? Ами те утре ще му забранят и митата да пипа:
https://www.vesti.bg/sviat/udar-za-trymp-senatyt-na-sasht-prizovava-za-kraj-na-voennite-dejstviia-sreshtu-iran-6263119 |
||
|
9
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас?
-: Jun 23, 2026, 20:26
|
||
| Започната от ray - Последна публикация от remotexx | ||
|
Гогата води двойно счетоводство
смята наобратно, по принцип програмистите казват вдигна ни производителността 10х срещу новият г-н 10% ![]() (не знам дали двойно или двустранно е по-правилният израз в сл. ..то е малко като двойната и двустранната пневмония, която няма как да е двойна защото нямаме два бели джигеря) П.П. А нашите както обик. отново са назад с материала - оказва се че са сложили папката НЕ–СЕ–БАРА (и там другите папки) на неправилното място https://smbtech.au/news/healthcare-data-fuels-underground-cybercrime-economy/ |
||
|
10
Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: (безнадеждната) Руско-украинска война от 2022-2029 год.
-: Jun 23, 2026, 19:17
|
||
| Започната от go_fire - Последна публикация от Nik123 | ||
|
Те па на хохлите плажовете щото са препълнени, че се загрижили за москалите. Държавата им губи територии, целия им бюджет на дотации от еврогейовете (а техните пари свършват), не им стигат гробищата (справка-обмена на телата на загиналите), всичкото им гориво внос, както и тока, ама се надявали на майданче в РФ и видиш ли, голяма победа, че бомбили с дронове. Да, вижда му се края, и на дроновете вече им намират цаката, и на старлинка, па нека си мечтаят за перемога и да я изобразяват медийно.
Е къде я и другата гледна точка - "По незалежному ТВ рассказывают о том, как освобождают территории, но при этом зачем-то объявляют об эвакуации в десятках населенных пунктов и вывозят с Донбасса заводы.Как заставить нас остановиться? Взять в заложники людей и выдвинуть свои требования. Отсюда, кстати, и беспрецедентные налеты на Москву. Для этого — удушение Крыма. Через топливо, энергию, водоснабжение. В Киеве вдруг поверили, что если они сделают жизнь простых крымчан и севастопольцев невыносимой, то они смогут вести переговоры с позиции силы. Но с террористами-шантажистами разговаривать никто не будет. Да и сорвать курортный сезон - не означает сорвать наше наступление, которое идет пусть не спринтерскими темпами, но поступательно и неотвратимо. И для него у нас топлива всегда хватит." Иначе напредват с евроатлантизма в Киев- лека-полека се движат към положението на мигрантските клоаки като Париж, Брюксел, Амстердам и т.н. : https://t.me/s/spletnicca/23464 |
||
смята наобратно, по принцип програмистите казват вдигна ни производителността 10х срещу новият г-н 10% ![Beer [_]3](https://www.linux-bg.org/forum/Smileys/default/beer.gif)