Автор Тема: vuyo  (Прочетена 4804 пъти)

stealth01

  • Гост
Re: vuyo
« Отговор #15 -: Sep 09, 2012, 16:34 »
последно като проверявах не можеше да се гледа само един филм/сериал/предаване, а трябваше да се плати месечен абонамент (и отделно за ppv).
не може да тестваш дали изобщо ще работи, защото изискванията са: "операционна система Windows XP или по-нова версия, интернет браузъри... най-новият Adobe Flash плъгин, който поддържа H.264 видеоформат.", а искат първо да им платиш...

сори, ама мен ме кефи да си платя само за това, което ме кефи, а не за всичката смет генерирана от ьTV. аз не бих ползвал такава услуга... не бих я и ограничавал. не знам дали съм само аз, но смятам, че ьTV и И-нет имат съвсем различна аудитория и в крайна сметка ще спрат да го поддържат активно...
Активен

ddantgwyn

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1262
    • Профил
Re: vuyo
« Отговор #16 -: Sep 09, 2012, 16:43 »
Ами, ако се съди по рекламите, вчера са давали пряко от Москва мача на световния шампион свръх тежка категория при професионалистите. Никоя телевизия, не го е давала. За мен това е уникално и актуално. Вярно, аз не обичам бокс, но който обича, защо да не плати?

Вярно, цяло едно предаване :)

А останалата програма за запълване?

Не, просто не ми се коментира -- даже и да е имало добри идеи, те са съсипани от некадърното изпълнение и нелепата рекламна кампания.

Иначе като цяло съм за повече такива сайтове и на повече от разумна цена, но за тези от bTV кажи само „btv“ и не ги обиждай повече.
Активен

the lamer's team honourable member

vyrgozunqk

  • Гост
Re: vuyo
« Отговор #17 -: Sep 10, 2012, 09:12 »
Разликата м/у Hulu, Netflix и Вуйо е, че в последното няма нищо свястно за гледане...

Има основно българско долнопробно кино и разни филми от 90-те години.  Каталога е беден и пълен с боза.

И не, за тази простотия не желая да плащам.
Интересното обаче е, че плащам за Hulu та даже и  VPN ползвам... Да се замислят.  :P
Активен

danaildr

  • Гост
Re: vuyo
« Отговор #18 -: Sep 10, 2012, 09:50 »
Тоя мач е на запис, не пряко.Ппряко са го давали по спорт+ или филм+, не помня коя точно. и нищо уникално не предлагат, иначе нека си седят, на мен не ми пречат.
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8825
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: vuyo
« Отговор #19 -: Sep 10, 2012, 18:07 »
Ами жената гледа тук едни турски сериали и съм сигурен, че казаха на живо. А имаше и цяла поредица „запомнящи“ се „исторически“ мачове на запис.

За тия със сериалите също е добра перспектива. Например има някакъв дето го дават точно в пет часа. Е да, ама повечето хора не са се прибрали още. Те са нейде по пътищата на родината, ако не са имали извънредна работа, а има и такива дето просто работният ден им свършва по-късно.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8825
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: vuyo
« Отговор #20 -: Sep 11, 2012, 18:21 »
Жената продължава със сериалите, а с тях и рекламите. Добре поне, че си имам бас слушалки. Та сега изрекламираха някакъв сериал „Царе и битки“ или нещо такова. Та тоя сериал щяло да го има само на Вую. Значи лека-полека почват да попълват съдържание.

Съгласен съм, че сегашното изпълнение едва ли е добро, ама все пак е първи опит. Преди някакви хора викаха, ама как да не крада, като плексигласовата къща (примерно) няма от де да се вземе. Е вече има. Ако нещата потръгнат може да станем един ден нормална страна с нормални услуги, като цитираните по-горе. Трябва все пак да се направят първите стъпки (и първите грешки).

Имам си една идея. Според мен на хората не им пречи толкова Вую, колкото и да е калпав. Истинското раздразнение идва от това, че ермалките са нагли, правят мизерии като тази с господарите или оня шестак Инджев.

Но според мен най-много дразни всички безмилостната пропаганда Блатечки-Криско. И от там лошото отношение към Вую, което само налива вода в мелницата на Ь.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: vuyo
« Отговор #21 -: Sep 12, 2012, 13:46 »
Мен ме подразниха (като стартираха), че искаха да си плащаш дори и за да гледаш излъчените техни продукции (сериали, предавания). Това не знам къде другаде по света го има.

Давам пример - често гледам епизоди на сериали или някакви други предавания от официалните сайтове на две испански телевизии. Веднага щом свърши излъчването по телевизията, нещата се качват в сайта и са достъпни за всички. Единствената платена услуга, която предлагат, е да гледаш епизода преди да се излъчи официално. За сериали, които не са собствени продукции (напр. Game of Thrones), си изписва, че извън Испания съдържанието не е достъпно. Това е - просто и дружелюбно.

Преди чаках да качат в някой тракер записи, дърпах (а връзката с Испания е доооста бавна, особено, ако е нещо по-старо и почти няма пиъри) и чак тогава гледах. В някакъв момент се отказах - няма смисъл да си пълня харда, да чакам с часове или дни, да се чудя правилно ли е или не, след като хората са го направили така, че съвсем легално и бързо да имам достъп до нещата.

Друг пример - една от големите американски телевизии (май FOX беше) - епизодът на сериала се излъчва и в следващата една седмица може да си платиш, за да го гледаш от сайта. Мине ли тя, вече е безплатно (за територията на САЩ). Отново - просто и с желание да оставиш добри впечатления у потребителя.

Те и bTV бяха почнали така, всъщност, но им дойде тази гупава вуйщина и решиха, че искат да смучат наред. Нямам нищо против да се плаща за гледане на неща преди излъчването, за гледане на външни продукции, но на собствените вече излъчени сериали и предавания - не го разбирам. Смятам, че масовата световна практика не е такава и че си придават важности, които дори не отговарят на качеството на услугата. Политиката им е особено недружелюбна и егоцентрична.

А за цирковете, дето разиграват с разни реклами, съдебни процесчета и видния отказ да наказват некадърностите на екипа си, само показват пълна липса на уважение към обществото и аудиторията си. Сори, ама чак такива кухи лейки не сме!
Активен

crystalwater

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 147
  • Distribution: Linux Mint Maya
  • Window Manager: KDE
    • Профил
Re: vuyo
« Отговор #22 -: Sep 12, 2012, 14:10 »
bTV отдавна са ми загубили доверието на честна и обективна медиа. Слуги са на интереси и дори сериалите им спряха да ме впечатляват.
След скандала с "Господари на ефира" тотално ме загубиха като зрител
Активен