Анкета

Въпрос: Да развиваме ли ядрена енергетика в Република България чрез изграждането на нова ядрена електроцентрала?

  • Да, понеже така смята партията, на която симпатизирам.
    - 0 (0%)
    Да, убеден(а) съм, че трябва да се строи
    - 29 (9.1%)
    Не, понеже така смята партията, на която симпатизирам.
    - 0 (0%)
    Не, убеден(а) съм, че НЕ трябва да се строи
    - 38 (11.9%)
    Няма да гласувам на референдума - така "каза" партията, на която симпатизирам.
    - 0 (0%)
    Няма да гласувам на референдума - не ща.
    - 7 (2.2%)

Общ брой гласове: 64

Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35   Надолу

Автор Тема: За или против строежа на нова атомна електроцентрала?  (Прочетена 67677 пъти)

vyrgozunqk

  • Гост
Това показва каква жалка клоака сме!

Няма кебапчета - няма гласове !  - заслужаваме да се влачим по кореми и да лижем немски свингтери!
Активен

Mitaka

  • Гост
А педеройко педерисов каза, че не го интересува мнението на 60% от гласувалите - те в парламента пак щели да си гласуват против.... няма ли кой да го гръмне тоя?
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Супер се получи бе какво се оплаквате :) Хем няма да се строи Белене, хем Бойко видя какво го очаква на изборите и сега ще почне да се държи по-нормално.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Абе Митак, научи се на толернтност към различното от твоето мнение бре!

20% са гласували и от тях малко от половината са ЗА АЕЦ! Ами на мен и другите 80%, ако ни пукаше дали ще има или няма да има АЕЦ, нямаше ли да отидем да гласуваме ЗА!?
Ами при тази активност и толкоз гласове ЗА, не може някакви си по-малко от милион 'ора да дават насока на кура бре!

С този вот, народа ясно каза, че не го интересува нито Бойко, нито ГЕРБ, нито БСП, нито какво ще стане утре, защото няма ДНЕС какво да яде!
« Последна редакция: Jan 27, 2013, 22:56 от backinblack »
Активен

Mitaka

  • Гост
Абе Митак, научи се на толернтност към различното от твоето мнение бре!

20% са гласували и от тях малко от половината са ЗА АЕЦ! Ами на мен и другите 80%, ако ни пукаше дали ще има или няма да има АЕЦ, нямаше ли да отидем да гласуваме ЗА!?
Ами при тази активност и толкоз гласове ЗА, не може някакви си по-малко от милион 'ора да дават насока на кура бре!

С този вот, народа ясно каза, че не го интересува нито Бойко, нито ГЕРБ, нито БСП, нито какво ще стане утре, защото няма ДНЕС какво да яде!

Като не ти пука, и не си гласувал - кво се обаждаш?
Ти, и онези като теб, не гласувалите ВЕЧЕ нямате право на мнение и на глас - имахте, но не се възползвахте от него!
Станали сте като циганите - правите нещо само за лична изгода...

Като не искаш да ти дават насока - гласуваш.... иначе - мълчиш, и си траеш.
След като ТИ сам си се лишил от правото си да си покажеш мнението - сега ще се съобразяваш с мнението на 61% от онези, които са си изразили мнението. Тва е :)
Активен

Mitaka

  • Гост
Супер се получи бе какво се оплаквате :) Хем няма да се строи Белене, хем Бойко видя какво го очаква на изборите и сега ще почне да се държи по-нормално.

бойко и нормално?
Това да го видя - няма да повярвам.
Активен

bot

  • Гост
Най-забавна е активността в циганските квартали ~0%.
Няма нищо странно в това, циганина като не си плаща тока какво го интересува откъде идва.
Активен

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Цитат
След като ТИ сам си се лишил от правото си да си покажеш мнението - сега ще се съобразяваш с мнението на 61% от онези, които са си изразили мнението. Тва е

Аз мога да си позволя да не се съобразявам с никой, щото съм без жена, деца и кредит и с покрив над главата :D
Да му мислят тези които са в по-лошо от моето положение :D
Активен

Mitaka

  • Гост
Тогава защо аз да трябва да се съобразявам с не-гласувалите? :)
Активен

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Защото след като се гласува за един единствен въпрос, е близко до акъла, че ако са искали да се построи централа, щяха да гласуват.

Аз по принцип съм ЗА централа, но не и по тази обиржииска схема! По тази схема и с това поскъпване на централата и последващо калкулиране на всичко това в цената на тока, не виждам какво печеля или губя от това, дали го плащам на нашата държава или на румънската или турската.


От друга страна, панацеята на енергиините проблеми ще бъде измислянето на достатъчно ефективна технология за съхранение/складиране на ел енергия с която да се убират луфтовете от между производството и не постоянното потребление което е в големи граници през светлата и тъмна част на денонощието, а не в по-големите мощности, а електормобилите няма да се развият без такава технология, която става все по-теобходима и за мобилните устройства.
Представи си, тези мощности които имаме, дори и с отпадането на реакторите от Козлодуй, ако работят в постоянен режим денонощно, като произведения през ноща ток се складира за покриване на по-високото дневно потребление, дали няма да стигнат, дори и за удвоено потребление на икономиката! Да не говорим за това, че ще им се подобри и КПД-то при производството защото ще има един постоянен и непрекъснат цикъл.
« Последна редакция: Jan 28, 2013, 00:12 от backinblack »
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Цитат
бойко и нормално?
Това да го видя - няма да повярвам.

Хах, не знам, но той пак си вкара автогол с тези глупости за тениса днес и как не му пукало какво гласували хората. От друга страна, гаврите почнаха още сега. Примерно точно преди малко прочетох това:

Цитат
А: Ще си говорим след парламентарните избори. На тях хората гледат по-сериозно и гъбарите ще са малко.
12% и продължава да пада

B: Да те разбирам ли ГЕРБ 8% и продължава да пада?

C: В никакъв случай! Заради указанията "три пъти не",резултатът става 24% и като прибавим 79% негласували,реалния резултат за ГЕРБ е 103%.

БСП-то са поне толкова противни като ГЕРБ, но не мога да отрека че много хитро го избутаха това с референдума, сега имат сума ти аргументи да тролят до изборите. И тъпаците начело с Бойко сами им набутаха козове в ръцете.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Абе, то алтернативите май са само Бойко и Станишев и като му слушам вижданията за бъдещето как щял да ограничи влиянието на борсите щото те били виновни за покачването на цените и ще се изкефя да вземе да спечели и да вкара малоумниците които ще го изберат в гладното жан виденово време :D .
А стане ли това, познай разните данъчни и други смотаняци, дали за служебните си задължения ще мислят или за собственото си оцеляване :D

Гълция е най-пресен пример за куха икономика и изкуствена трудова заетост с добро заплащане :D
« Последна редакция: Jan 28, 2013, 00:53 от backinblack »
Активен

NorthBridge

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 177
  • Distribution: Slackware-current
  • Window Manager: Enlightenment E17
  • Mad Tinkerer
    • Профил
Абе не знам, но е забавно как всеки се опитва да изкара че всички са спечелили от цялата работа. И Б.Б. доволен че 80% калпаци не гласували, и БСП доволни че спечелили 60%, и народа доволен че някой го пита за нещо. А реално работата е че вълка е гладен, агнето е изядено, овчаря умрял от мъка, и сме със 17 милиона лева назад. Сега на дневен ред ще дойде половин година плач и скърцане със зъби. И обещания, обещания, обещания...
Активен

I did a 'zcat vmlinuz > /dev/audio' and I think I heard God...

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Те много добре си знаят кой какво е спечелил и какво е изгубил и сега си замазват гафовете. Те всички вече 20+ години едно си приказват, а друго мислят и правят, но още от сега се обзалагам, че за изборите, активността ще е същата + гласовете на мангалите(около 10% още) .
Активен

n00b

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1248
  • Distribution: OSX
  • Window Manager: 10.6, 10.8, 10.9
  • Live to hack, hack to live.
    • Профил
Абе не знам, но е забавно как всеки се опитва да изкара че всички са спечелили от цялата работа. И Б.Б. доволен че 80% калпаци не гласували, и БСП доволни че спечелили 60%, и народа доволен че някой го пита за нещо. А реално работата е че вълка е гладен, агнето е изядено, овчаря умрял от мъка, и сме със 17 милиона лева назад. Сега на дневен ред ще дойде половин година плач и скърцане със зъби. И обещания, обещания, обещания...

+1
Активен

mobilio - професионални мобилни приложения
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35   Нагоре
« назад напред »