Страници: [1] 2 3 ... 10
 1 
 -: May 05, 2021, 17:47 
Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits
   Аз за себе си мога да кажа,че не съм обиждал никого във форума.
Още по-малко защото не е на едно мнение с мен.
И,мога да пожелая на всички,разбира се,да са живи и здрави.
Все пак,хора сме !

Обаче фактите са упорито нещо.
И аз ще кажа:

#ВсъщностПандемияНяма

Свидетели сме на невиждана досега манипулация !

В допълнение към горното мнение.
Помислете,просто вижте какво се случва: твърдят,че има няколко щама:
китайски,индийски,английски ... какви ли не.
Ще се "окаже",че ваксините,защитаващи от единия щам,не защитават
от другите; също така ще се "окаже",че имунитета срещу ковид е
само няколко месеца, и айде ваксина всяка година.
   Ще изадават "ваксинационни паспорти",там ще се вписва всичко:
коя ваксина,кога е поставена и т.н. ;ако някой няма такъв,
ще му бъде  забранено да пътува , може да има и други проблеми ...
   Ще бъдем в перманентна криза. Ще използват всичко това за да
ограничават човешките права.
   Нищо чудно да забранят и кешовите разплащания. И тъй като
интернет не е даденост (не е като слънцето и въздуха,сори)
сещате се ...

П.С. Държа да подчертая,че се надявам описаното от мен по-горе да не се сбъдне.
Част от това вече се случва. Ето ви го новият фашизъм:
https://frognews.bg/novini/germaniia-obmislia-razhlabvane-merkite-sreshtu-covid-19-vaksinirani.html

2 
 -: May 04, 2021, 12:00 
Започната от go_fire - Последна публикация от Naka
Много хубави са корейските филми. Всичко което напоследък дават (и по TV-то) все ми харесва.

---

Иначе преди време бях започнал да гледам филми не по заглавие а по режисьор. Бях почнал да гледам по списък филмите на Акира Куросава...Ами всичките му са хубави.
Няколко негови заглавия, най-известните сте ги гледали, ама за темата:

Dersu Uzala
Seven Samurai (1954)
The Hidden Fortress (1958)
...

3 
 -: May 04, 2021, 11:27 
Започната от 4096bits - Последна публикация от Naka
https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-9537979/A-21-TON-Chinese-rocket-tumbling-Earth-shower-debris-populated-areas.html

Естествено че пак няма да си признаят.. бас ловя че ще кажат че е нормално и като всичко китайско сама се е счупила само след два дена  :o

Ами пише, че успешно е извела в орбита първият им модул Tianhe. Википедията също го пише. А отломките на core stage щели да паднат на земята. Ами това се случва с последните степени на всички ракети като си свършат работата. Не виждам какво се е счупило. Статията е така написана, че все едно мисията е пълен провал и  ракетата им се е счупила още на старта.
А dailymail са си много жълт вестник. Колото пъти попадам на техни статии, все сензациозно и заблуждаващо като на pik написани.

Иначе китайците не ги признавам. Много мърлява нация. Като почнат да произвеждат качествени продукти ще ги призная. Всичко им е мърляво....И материалите и стоманата (железарията) и химията и отливките и пласмасите и платовете и кройките и размерите...за електрониката да не говорим. Ама явно това се котира в съвремения свят. Не е важно нещо да ти свърши работа..важно е да е лъскаво и евинийка...щото е на далавера.

4 
 -: May 04, 2021, 09:16 
Започната от 4096bits - Последна публикация от spec1a
   Разбирам,че реактивно-дистанционните ги дразни истината,но
фактите са упорито нещо.
   Китай ще е държава номер 1 (и по номинален БВП) до 10 години.
Това го признават даже и Хамерикански медии.

САЩистан залязва.

И номер 2 няма да са (втора икономика ще бъде Индия).

Истината винаги боли !

5 
 -: May 04, 2021, 03:26 
Започната от 4096bits - Последна публикация от jet
Американците ще са им виновни.

6 
 -: May 04, 2021, 00:47 
Започната от 4096bits - Последна публикация от remotexx

https://www.cosmos.1.bg/portal/2014-10-24-20-54-26/3955-2021-chinese-space-station-inaccessible-russian

Хе-хе, въпреки, че Звездичко дълги години беше почетен член на „нашето семейство“, това е едва първата връзка към дневника му във форума.

Хе-хех.. крушката си имала и опашка (и ние веднъж да сме на далаверка) - откакто китайците си дигнаха космическата станция на висока орбита и по/разтуриха сътрудничеството с чебурашките и ония спряха да бомбят българските складове и минаха на китайски ракети от най-едър калибър.. да му мислят Нюйоркчани...

https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-9537979/A-21-TON-Chinese-rocket-tumbling-Earth-shower-debris-populated-areas.html

Естествено че пак няма да си признаят.. бас ловя че ще кажат че е нормално и като всичко китайско сама се е счупила само след два дена  :o

П.П. Не го познавам тоя Звездичко - не е от нашия клас.

7 
 -: May 04, 2021, 00:46 
Започната от remotexx - Последна публикация от remotexx
Мдам не е нужно да се избиват хора/та/ при положение че има и развод по взаимно съгласие
https://www.dailymail.co.uk/news/article-9538991/Bill-Melinda-Gates-DIVORCING.html

8 
 -: May 03, 2021, 08:56 
Започната от remotexx - Последна публикация от spec1a
   В държавите,където народът е мъдър,се стига до разбирателство.

9 
 -: May 02, 2021, 19:28 
Започната от remotexx - Последна публикация от danaildr
Когато се води политически спор, между хора с различна политическа ориентация, няма никакъв шанс да се стигне до компромис и/или разбирателство. Стига се само до кавга, спор, обиди.  Същото е и с ваксините, маските и другите неща свързани с пандемията (без значение дали е реална или измислена)

10 
 -: May 02, 2021, 19:09 
Започната от 4096bits - Последна публикация от Acho
Да си ровят, новостите са навсякъде.

Страници: [1] 2 3 ... 10