Страници: [1] 2 3 ... 10
 1 
 -: May 18, 2024, 23:37 
Започната от remotexx - Последна публикация от remotexx
За домашната ракия и продължителността на живота

https://e-vestnik.bg/38301/balgarinat-priznava-samo-domashna-eto-zashto-ne-se-prodava-balgarska-rakia-po-sveta/

П.П. А всъщност... пари има!
https://www.youtube.com/watch?v=VI8klyfaCXo

 2 
 -: May 18, 2024, 10:34 
Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits
Не мога да разбера, при толкова откраднати и заграбени бизнеси, при толкова съсипани животи на цели семейства, как още никой не му е вдигнал мерника.
И не ми казвайте за сърбина. Не е искал, не го е очистил.
Ако на мен ми се беше случило нещо такова, този отдавна да не е между живите.

От това би трябвало да се страхува. Парите не могат да му вземат, защото Бойко е инветирал много от тях в разни бизнеси и други активи. Американците могат само да му пръднат под носа, що се отнася до финансите му. Докато не попадне под тяхна юрисдикция по някакъв начин, са безсилни. Ако Бойко реши, че може да прежали известни суми,  които са под техен контрол, за да махне ръцете им от врата си, може да го направи.

Но това няма да е достатъчно, както казахте. Имат данни за него. Могат и да накарат правосъдната ни система да заработи в неговия случай и наистина да го съдят.
Това би реабилитирало този, който е на власт в този момент. Поне в очите на повечето от идиотите в България. Като например Кирчо и Кокорчо докато бяха на власт. Бяха обещали, че ще се борят със статуквото. Ако го бяха направили, щяха да имат подкрепата на народа, а американците щяха да си имат постоянни марионетки на власт у нас.

В крайна сметка, англосаксите са тъпаци. Заложиха на краткосрочните ползи, вместо да спретнат маратон. Явно са бързали и им е трябвало спешно да приемем нужните промени в законодателствот ни и да предприемем нужните стъпки, за да им се получи по-големия план. Но и той се проваля. Типично. И с него избързаха. Някои неща им се изплъзнаха от контрол и трябваше да форсират. Като например, свободата и скоростта на разпространение на информация сред хората.

Бойко е маловажен, както ПеПетата, а също и изборите у нас. Щяха са важни, ако страната ни имаше свободата да избира курса си. Нямаме я. Не и в момента. Имали сме я преди векове.


 3 
 -: May 18, 2024, 10:13 
Започната от remotexx - Последна публикация от spec1a
Аз мисля, че ще има- фасадна промяна. Тия очеизвадни американски марионетки (пепетата и дебетата) ще отидат в канала, изпълниха си поръченията (реабилитираха гербавите, засраха, доколкото могат, отношенията с Русия, увеличиха рязко външния дълг). Неслучайно Тиквуций се хвалеше с посещенията си в посолството и неслучайно не го намагнитиха лично- само тоя-оня около него, за да му покажат, че трябва да слуша (паричките му явно са в банки под американски контрол, я в какъв юроатлант израстна). Та, едни посолствени кукли ще сменят други- в общата картина няма промяна, но в куклите- да, "Продължаваме подмяната" и "Да, Украйна" ще ходят при НДСВ, Деформаторския блок, разни ВМРО-та и подобни (в сифона). Така ги виждам нещата, все пак, изказвам лично мнение.
Да минат изборите, ще видим резултата :)

   Да,част от паричките му са в банки под американски контрол,но,
според мен,повечето са на съвсем други места.
Например,в Близкия Изток ...
Има публикации на разследващи журналисти.

   Тиквата се страхува много повече от съдебно преследване,
много му се насъбра,и няма да коства много усилия на САЩистанските
служби да го подпукат; има достатъчно факти.

 4 
 -: May 18, 2024, 07:15 
Започната от remotexx - Последна публикация от remotexx
А някой бил ли е в такава компания?
където.. СЛУЖИТЕЛЯТ ОПРЕДЕЛЯ ЗАПЛАТАТА СИ САМ


 5 
 -: May 18, 2024, 05:56 
Започната от remotexx - Последна публикация от Acho
Пропуснахте великата партия на Славито. и неговите хубавци.

 6 
 -: May 18, 2024, 02:52 
Започната от remotexx - Последна публикация от remotexx
Хайде! Няма ли да почвате вече с агитацията да се ходи за риба за раци за гъби и къде ли още не само и само да не се гласува , сакън

Айде че деветоюнския преврат наближава, не остана време
https://e-vestnik.bg/38277/da-izberesh-ne-podkrepyam-nikogo-balgarskata-ludost/

Светът гледа към Индустрия 5.0, България – към самун хляб

П.П. или пак ще чакаме чудо - по нашенски
https://e-vestnik.bg/38282/chudesa-po-nashensko-3/

 7 
 -: May 17, 2024, 21:05 
Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits
Спомена ВМРО.

Тези са от същото котило.
Не забравяй, че и те говореха едно, но също рязко смениха честотите. Обикновено има две причини за това. Купени са или са изнудени с нещо. Няма с какво да ги изнудят, защото и преди това бяха никои. Продали са се. Може и да не отидат толкова бързо в канала, ако тези с парите решат, че още могат да са им полезни с нещо. В крайна сметка Каракачанов скоро отново надигна глава, нищо че го нямаше никакъв толкова време. Точно след като стана ясно, че ще има избори. Този няма как и субсидия да вземе, ако не го побутнат. Но ей го на светло е.
Не съм го отписал все още

 8 
 -: May 17, 2024, 19:29 
Започната от remotexx - Последна публикация от Nik123
Аз мисля, че ще има- фасадна промяна. Тия очеизвадни американски марионетки (пепетата и дебетата) ще отидат в канала, изпълниха си поръченията (реабилитираха гербавите, засраха, доколкото могат, отношенията с Русия, увеличиха рязко външния дълг). Неслучайно Тиквуций се хвалеше с посещенията си в посолството и неслучайно не го намагнитиха лично- само тоя-оня около него, за да му покажат, че трябва да слуша (паричките му явно са в банки под американски контрол, я в какъв юроатлант израстна). Та, едни посолствени кукли ще сменят други- в общата картина няма промяна, но в куклите- да, "Продължаваме подмяната" и "Да, Украйна" ще ходят при НДСВ, Деформаторския блок, разни ВМРО-та и подобни (в сифона). Така ги виждам нещата, все пак, изказвам лично мнение.
Да минат изборите, ще видим резултата :)

 9 
 -: May 17, 2024, 18:48 
Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits
П.П. След тоя инцидент, вече съвсем демократично ще изтекат в сифона пепейките. Много се събра- гражданството, оня запис от сбирката им, Специто в НАП, парапети по разни хотели, сглобка с тия, които уж щяха да изчегъркват,  ония мушенгии с Търговския регистър, мравоядските "конституционни реформи", скандалът в МВР, а сега и това. За много къс период, има-няма 2-3 години (за които успешно увеличиха доста солидно външният ни дълг- ударници направо).
Няма да има разлика от предишните избори.
И причината е една. Както и при ГЕРБ, има много обвързани или зависими. Твърд електорат, събрал се в кръг около пара̀та. Останалите гласове ще ги изманипулират с машините, ще ги купят, ще има корпоративен вот. Всички добре отиграни от ГЕРБ начини за промяна на крайния резултат от вота.

 10 
 -: May 17, 2024, 17:09 
Започната от remotexx - Последна публикация от Acho
Че и дружката му - Асенката, и той е един убавец мамин..............

Страници: [1] 2 3 ... 10