Анкета

Въпрос: Да развиваме ли ядрена енергетика в Република България чрез изграждането на нова ядрена електроцентрала?

  • Да, понеже така смята партията, на която симпатизирам.
    - 0 (0%)
    Да, убеден(а) съм, че трябва да се строи
    - 29 (9.1%)
    Не, понеже така смята партията, на която симпатизирам.
    - 0 (0%)
    Не, убеден(а) съм, че НЕ трябва да се строи
    - 38 (11.9%)
    Няма да гласувам на референдума - така "каза" партията, на която симпатизирам.
    - 0 (0%)
    Няма да гласувам на референдума - не ща.
    - 7 (2.2%)

Общ брой гласове: 64

Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35   Надолу

Автор Тема: За или против строежа на нова атомна електроцентрала?  (Прочетена 67709 пъти)

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Цитат
Ами виж дори тук във форума, къде са "уж" малко по-интелигенти...

Бандата тъпунгери, какво им е мнението...  35 НЕ, с/у 27 "ДА"...

Ама от "интернета", освен да дебелеят и затъпяват, явно друго не правят...

И що си мислиш, че тези които не споделят твоето мнение са по-прости!? Според мен, този начин на мислене е по-характерен за пенсионерите, а не за интелигентни хора.
Активен

Mitaka

  • Гост
Цитат
Ами виж дори тук във форума, къде са "уж" малко по-интелигенти...

Бандата тъпунгери, какво им е мнението...  35 НЕ, с/у 27 "ДА"...

Ама от "интернета", освен да дебелеят и затъпяват, явно друго не правят...

И що си мислиш, че тези които не споделят твоето мнение са по-прости!? Според мен, този начин на мислене е по-характерен за пенсионерите, а не за интелигентни хора.

Вероятно защото един интелигентен човек няма постоянно да се оправдава с "червените". Както и, защото един интелигентен човек няма да каже, че протеста срещу мафията е организиран от червените, както и, че високите сметки за тока - също са по поръчка на червените, за да може хората да се вдигнат :)

Както и - няма да оправдае идеите на боко малоумната тиква будова - да направи всичко възможно да провали построяването на АЕЦ, с идеята да продаде двата реактора, които вече са направени...
Един интелигентен не смята, че реактоите са херметични тенджери, които могат да бъдат местени когато му кефне...

аз пак питам: кой ще спре този, който ги закупи да не ги пусне :)
Щото сега ще видите идола-овчаро-будист педеройко педерисов как ще омекне по този въпрос след срещата с Путин, ако разбира се до тогава е все още премиер... или ако не е опитал народната любов.
Дано има възможност да опита руският чай поне... :)
Активен

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Ти не разбра ли, че тебе никой няма да те пита :)

А ти не разбра ли, че референдума мина и резултатът е, че Белене ще се върне обратно за решение в парламента? Опа, светна ли ти лампичката, защо някои искат предсрочни избори само 5 месеца преди следващите по ред?
Не се притеснявай, ако червените другари спечелят следващите избори, на твоето Белене ще му намерят колая и ще го построят. Само че сметката ще я плащат децата ти.
И още нещо - това че съм против червените, не значи че съм гербаджия.  ^-^
Активен

Без правила няма игра

Mitaka

  • Гост
А на теб кога ще ти светне лампичката, че не червените искат предсрочни избори, а хората? Или протестите са организирани от червените?

Бил съм в първите редици на протестите срещу циганите-убийци през 2011.
И тогава ли всичко беше организирано от червените? А ти къде беше тогава? Мишкува вкъщи, гледайки сеир по битивиту, или отиде да защитиш децата ни?
Тогава заради един плакат, на който пишеше "не искаме с нашите пари да се развъждат цигани" ни изкараха расисти и какви ли не... Сега ситуацията е подобна - истинските провокатори, изпратени от хората на цвък не ги закачат. Бият беззащитни жени, деца и стари хора. Това са днешните еничари, те само това могат!
Не намесвай червени, зелени, оранжеви - протеста не е заради тях!
Това, че някой иска протеста да е политически е птделна тема!
Активен

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
А на теб кога ще ти светне лампичката, че не червените искат предсрочни избори, а хората?

Хората не искат предсрочни избори, а нова държава. А може и социализЪма да си искат, де да знам.
Затова протеста е срещу всички, срещу политическата система на "прехода".
Активен

Без правила няма игра

Mitaka

  • Гост
Е, тогава какви червени те гонят? Мислиш ли, че някой ги иска на власт? Лошото е, че в сравнение със будистите са по-малкото зло.

Хората искат оставката на буда. Това води със себе си предсрочни избори - за добро или зло. Буда каза, че щял да се бори до край... Ами да излезе и да се бори! Защо се крие?
« Последна редакция: Feb 20, 2013, 09:20 от Mitaka »
Активен

Mitaka

  • Гост
Буда подаде оставка!!!!
Сега - СЪД! Ама не само за него! Съд за всички 240 гейтака в праламента! Там свестни НЯМА!
Активен

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Е, тогава какви червени те гонят?

Ами като ти гледам аватара, единия от червените дето ме гони си ти.  :D

Хората искат оставката на буда. Това води със себе си предсрочни избори - за добро или зло.

За 5 месеца не си заслужава, вЕрвай ми. И после кой ще дойде, хм? СтаниШеф, Болен, Кунева? Май няма добри алтернативи.

Буда подаде оставка!!!!

Лошо, много лошо.  :'(
« Последна редакция: Feb 20, 2013, 09:46 от Златко »
Активен

Без правила няма игра

Mitaka

  • Гост
Тъп ли си си?
Ако си бях сложил лайняно кафяв на зелено-черни точки?
Активен

kifavi8024

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 0
    • Профил
Относно Волен Сидеров - този според мен се държи най-адекватно в тази ситуация!
Това няма как да се отрече. Всички други говорят и се опитват да привлекат внимание към себе си.
Единствено Сидеров го чух да говори конкретно по въпросите/исканията на протеста.
Може да е луд, може да е не знам какъв, но неговите изявления поне за мен бяха най-адекватни.
Не знам дали го прави нарочно и дали е игра, но не видях от друг да се държи така адекватно...
Активен

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Тъп ли си си?

Е и какво ако съм?

Ето ти един доста вероятен сценарий. Да го видим и Яне какви ще ги надроби.
Активен

Без правила няма игра

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Активен

Без правила няма игра

Mitaka

  • Гост
Мда, честито!!!

Удължаването на живота на блоковете в ”Козлодуй” - под въпрос:
http://dnes.dir.bg/news/aetz-cozloduy-valentin-nikolov-antimonopolnite-protesti-13216126

Ако буда спечели отновно, аз лично ще емигрирам.
А вас, радващите се ще ви гледам, и ще ви се кефя не след дълго - 2017. Т.е. след 4 годинки. Ще си минат като един ден :)
Та, ще си пия кафето някъде, и ще си чета как ревете, че не можете да си платите тока, как седите на режим, и плащате по 1000 лева сметки :) Ама от сърце ще ви се кефя. Вие това заслужавате.

А след 2025-а, което също е съвсем скоро, когато свърши и технологичният живот на ТЕЦ-овете - ще ритам от кеф :)

Жалкото е, че цяла една държава ще бъде затрита от група п_дераси, които не се съпбразиха с 64% от гласувалите!

Онези, които не са гласували да мълчат. Не-гласуването от тяхна страна означава само едно - "не ми пука". Щом не им пука, те нямат право на мнение и в двата случая - при построяване или при не-построяване на АЕЦ. Уважавам мнението на гласувалите "НЕ", защото те са изразили мнение, и въпреки, че не съм съгласен с тях - те явно имат достатъчно силни аргументи, за да гласуват по този начин.
П_тките, които не са гласували, НО СЕ ИЗКАЗВАТ ПО ВЪПРОСА.... няма как да ги подкрепя.
Като не си гласувал - ще мълчиш, и ще траеш - независимо какво се случва. Ти си никой, от теб нищо не зависи. Ти си безгласна буква, твар, която само потребява.
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8825
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Аз самият гласувах и гласувах за първи път след повече от десет години и то защото беше пряка демокрация. Но не съм съгласен, че трябва да се нападат тези дето не са гласували. Негласуването също е израз на позиция.

И тъй като това не бяха купени избори, то отразяват точният електорат. Което значи, че списъците са пълни с мъртви души, а от останалите не повече от половината гласуват по съвест. Затова редовни избори няма как да се спечелят дори със сто процента активност.

Тезата за тецовете, беше популярна легенда на атомната мафия. Само дето не е истина. ТЕЦ-овете са модернизирани и имат още дълги години живот. Не че искам ток точно от ТЕЦ, но пак е нещо. А докато минат тия тридесет и повече години да се затворят, ще видим и камили и камилари и кой знае какво, надявам се повечеко и по-евтина възобновяема енергия.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Мда, честито!!!

Благодаря.  ^-^

Жалкото е, че цяла една държава ще бъде затрита от група п_дераси, които не се съпбразиха с 64% от гласувалите!

Не се коси, мога да те уверя, че червените тикви ще възобновят гешефта при първа възможност, т.е. след няколко месеца в следващия парламент.
Активен

Без правила няма игра
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35   Нагоре
« назад напред »