Страници: 1 [2] 3 4 ... 10
 11 
 -: May 17, 2024, 16:46 
Започната от remotexx - Последна публикация от Nik123
Про100 има право на охрана от НСО, като бивш министър-председател, имаше някакъв срок там, но не го помня - това откъм правна страна.
Откъм моралната- не е много редно да те вози държавна охрана по предизборни мероприятия (и това се отнася не само за про100). Не съм убеден, че шофьорчето от НСО по своя инициатива е настъпвало педала над разрешеното, но бързал куролаторът за среща с една шепа симпатизанти, важно събитие ще да е било.
Жалко за пострадалите.

П.П. След тоя инцидент, вече съвсем демократично ще изтекат в сифона пепейките. Много се събра- гражданството, оня запис от сбирката им, Специто в НАП, парапети по разни хотели, сглобка с тия, които уж щяха да изчегъркват,  ония мушенгии с Търговския регистър, мравоядските "конституционни реформи", скандалът в МВР, а сега и това. За много къс период, има-няма 2-3 години (за които успешно увеличиха доста солидно външният ни дълг- ударници направо).

 12 
 -: May 17, 2024, 15:55 
Започната от remotexx - Последна публикация от Acho
И чичката сигурно е бил от ГЕРБ.

 13 
 -: May 17, 2024, 14:02 
Започната от remotexx - Последна публикация от Nik123
Там има знак за ограничение 60 км/ч. Гледах снимките, как са смачкани колите, и разположението им. Тук, според мен, е налице съпричиняване, поне по това, което гледах (снимковия материал из нета) - т.е. едната кола е тръгнала, без да се огледа шофьора, да излиза на главния път, а другата се е движила с доста над 60, за да се смачкат така.

П.П. А ако джипа на Кирчо се е движил с над 100, нищо чудно, да е бил далеко, когато се е огледал шофьора на аудито, и като тръгва да излиза- джас. Знам един такъв случай, тръгва кола да излиза на главен път, оглежда се- чисто, излиза и в нея един идиот със 120 ли беше, 130 ли. Това в града, през нощта (около 23.00 часа).

Но това са само предположения, на база достъпното инфо, както съм писал по друг повод- "не е важно какво знае селОто, а какво има в делОто".

 14 
 -: May 17, 2024, 09:59 
Започната от remotexx - Последна публикация от Acho
Киро Канадата докато си обикаля завалийката по предизборни задачи, му сякаха пътя и го блъснаха гадно. Кой знае как е карал неговия шофьор от НСО, каквито са келеши на пътя. Ама на, имало да става белята.

 15 
 -: May 16, 2024, 12:35 
Започната от remotexx - Последна публикация от Nik123
Само за сведение относно моя уин 7- не тръгва и в сейф мода- стига донякъде и се саморестартира. Пусна си там някакви чекове, изплю, че Boot sector for system disk partition is corrupt. Repair failed, или нещо от сорта. Няма се занимавам повече, някой хубав слънчев ден, като нямам работа и се сетя за него, ще го преинсталирам.
Благодаря на отзовалите се.

 16 
 -: May 16, 2024, 11:29 
Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits
Интересно видео с обобщение на статистика от някакъв data център за надеждността на десет и нагоре ТВ дискове.
https://www.youtube.com/watch?v=IgJ6YolLxYE

И линк към данните ( има го към видеото ) за който му е интересно и му се занимава да се рови.
https://www.backblaze.com/cloud-storage/resources/hard-drive-test-data


 17 
 -: May 16, 2024, 03:59 
Започната от go_fire - Последна публикация от remotexx
The Decoy Bride (2011)
Сладко филмче, по времето когато още нямаше ИИ и трябваше сам да си гугълваш всчико  :P

и още един (може би съм го давал и преди)
What We Did on Our Holiday (2014)

 18 
 -: May 15, 2024, 23:37 
Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits
Ремо, не е бил бъг.

Тези бъгове с генераторите на случайни числа, американските трибуквени агенцийки много ги обичат.
И плащат щедро за тях.
Както направиха с RSA. Блатиха за уязвимост точно с генератора на случайни числа.

 19 
 -: May 15, 2024, 21:59 
Започната от remotexx - Последна публикация от remotexx
Да отоворим едно  шестнадесетгодишно... чудо
https://16years.secvuln.info/

П.П. И за другите амнайсегодишни - По света, а у нас
https://www.marica.bg/plovdiv/gradat/abiturientski-nevoli-merish-roklq-i-kostyum-v-asenovgrad-kupuvash-gi-ot-odrin

А някой го знаят и по-иначе  :P
някой предпочитат Заря от дрон и лимузина, която събира целия клас
,  а други одма я смеянт за по-голем балкон и нови джуки
 

 20 
 -: May 15, 2024, 18:02 
Започната от remotexx - Последна публикация от Nik123
Пичове, мерси на всички за съветите, но днес нищо не съм пробвал- цял ден в офиса няма ток. Нещо копаят по улицата. Юпиеса издържа около 30 мин, и въобще не съм и опитвал да оправям седмицата.

Страници: 1 [2] 3 4 ... 10